Yeni Samsung SmartThings Kamera ve Akıllı Priz Duyuruldu

Samsung Smarthings markası altında yeni akıllı mesken teknolojisi eserleri ile karşımıza çıkıyor. Mesken için güvenlik kamerası Cam, akıllı priz Wifi Smart Plug ve akıllı ampul Smart Bulb eserleri ile şirket akıllı mesken oluşturma konusunda tüm her türlü muhtaçlığa karşılık vermek istiyor. Bu eserleri kullanmak için bir Samsung SmartThings hub aygıtına muhtaçlık duymuyorsunuz.

Güvenlik kamerası Full HD ve HDR çekim özelliklerine sahipken 145 derecelik görüş açısı ile konutunuzun büyük kısmını nezaret altında tutmanızı mümkün hale getiriyor. Gece görüşü ile karanlıkta bile çekim yapabilen eser obje tespit etme yeteneği de sunuyor. Aygıtın insan, hayvan ve taşıt ayırt edebildiği de bilgiler ortasında. Smarthings uygulaması ile anında bildirim almak da mümkün. İki taraflı ses ile hane halkıyla ve hatta evcil hayvanınızla konuşma talihine da sahipsiniz.

Wifi Smart Plug ise lambaları, akıllı mesken aygıtlarını ve öteki elektronik aygıtları açmak yahut kapatmak konusunda yardımcı oluyor. Ayrıyeten, akıllı priz için zamanlayıcı ayarlama yahut takvim oluşturma özellikleri de sunuluyor. Bixby, Google Asistan ve Amazon Alexa ile çalışan aygıtlar için sesli komut kullanılmasına da müsaade veriliyor. Smart Bulb da bu sesli asistanlar ile uyumlu ve sesli denetim destekliyor. Ampuller için uygulama üzerinden kişisel otomasyonlar oluşturup ambiyans yaratmak da elinizde.

Samsung güvenlik kamerası için 90 dolar, akıllı priz için 18 dolar ve akıllı ampül içinse 10 dolar fiyat etiketi belirlemiş durumda.

Başa dön tuşu