YouTube Premium Türkiye İçin Kullanıma Sunuldu

Reklamsız YouTube ve YouTube Music tecrübesinin yanı sıra, YouTube Originals için erişim sunan YouTube Premium bundan bu türlü ülkemize de sunulmuş durumda. YouTube Premium için aylık 16,99 TL fiyat ödemeniz gerekiyor. Ayrıyeten üye olduğunuzda 3 aylık fiyatsız deneme süresi veriliyor.

Youtube Premium sayesinde taşınabilir aygıtınızda, masaüstünde yahut televizyonda reklamsız YouTube tecrübesi size sağlanmış oluyor. Ek olarak, taşınabilir bilginizin kısıtlı olduğu yahut internete bağlanamadığınız anlar için görüntüleri indirebilmeniz mümkün.

Premium ile gelen öteki bir kıymetli özellik ise art planda oynatma. Bu sayede görüntünüz öbür bir uygulama açtığınızda bile kesintiye uğramadan art planda devam edebiliyor. Müzik dünyasında da reklamsız, internete bağlı değilken ve ekran kapalıyken bile kolaylıkla keşfe çıkabiliyorsunuz. YouTube Originals ise en tanınan oyuncuların özgün dizilerini sinemaları için bir keşif kısmı sunuyor.

Başta da belirttiğimiz üzere 3 aylık fiyatsız deneme sonrasında servis için aylık 16,99 TL ödemeniz gerekiyor. Ek olarak, aile üyeliği için avantaj sağlanıyor. Hanenizde yaşayan 13 yaş ve üzeri en fazla 5 aile üyesi için 1 aylık deneme süresi sonrasında aylık fiyat 25,99 TL.

Reklamsız, internetsiz ve kapalı ekranla müzik dinlemek için kullanabileceğiniz bu servis 3 aylık fiyatsız deneme süresi veriyor. Akabinde ödenecek fiyat ise aylık 13,99 TL. Orijinal albümler, çalma listeleri, single’lar, videolar ve çok daha fazlasını içeren servise masaüstünden ve taşınabilir uygulamadan erişme imkanına sahipsiniz.

Başa dön tuşu