Zyxel, İş Ortaklarına ve Kullanıcılarına Ağ Teknolojileri Alanında Ücretsiz Eğitimler Verecek

Zyxel Networks, bugün yaptığı açıklamayla çevrimiçi dijital öğrenme platformu Zyxel Eğitim Merkezi‘ni duyurdu. Zyxel’in iş ortakları ve kullanıcılarının ağ teknolojileri alanındaki yetkinliğini artırmak için tasarladığı platform, şirketin en kıdemli eğitmenlerinin verdiği eğitimlerden oluşan sertifika programlarını ve bilgi paylaşım tahlillerini kapsıyor.

Giriş düzeyindeki kullanıcıları hedefleyen Zyxel’in Temel kurs programı, ağ oluşturma, güvenlik, Switch’ler, WiFi ve Nebula platformuyla ilgili temel bilgileri içeriyor. Burada genel ağ operasyonları üzerinde çalışarak, temel eğitimini tamamlayan öğrenciler, ağ sanayisindeki geniş ekipman yelpazesini faal bir biçimde yönetebilecek donanıma sahip oluyorlar.

Zyxel ayrıyeten eğitim merkezi kapsamında iş ortaklarının ve satıcıların pazarı daha âlâ anlamalarına ve müşterilerinin gereksinimlerine en uygun tahlilleri bulmalarına yardımcı olmak için Satış ve Çözümler eğitimi de sunuyor. Satış ve teknik odaklı bilgilerin bir ortada sunulduğu, Satış ve Tahliller kursu, temel olarak bu eğitimi alan öğrencilerin müşterilerinin özel gereksinimlerini karşılamak için en düzgün ağ tahlillerini bulmalarını sağlıyor.

Zyxel’in Eğitim Merkezi birebir vakitte öğrencilerin, Zyxel’in kurumsal tahlillerini kullanarak ağları yönetme ve sürdürme konusunda uzmanlaşabilecekleri Zyxel Sertifikasyon Programı’na da konut sahipliği yapıyor. Sertifika programını tamamlayan öğrenciler, müşterilerine seçtikleri alandaki uzmanlıklarını göstererek Zyxel Sertifikalı Satış Temsilcisi, Zyxel Sertifikalı Ağ Sorumlusu ve hatta Zyxel Sertifikalı Ağ Mühendisi programlarına katılmaya hak kazanıyorlar.

Mevcut kurslar her altı ayda bir yeni eğitim gereçleri ile güncelleniyor ve bu kursların %60’ından fazlası fiyatsız veriliyor. Eğitim kursları ve sertifika programları İngilizce yahut Çince olarak sunuluyor.

Zyxel EMEA Pazarlama ve GTM Stratejisi Yöneticisi Kevin Drinkall yeni eğitim merkezi ile ilgili şu değerlendirmeleri yaptı: “Zyxel olarak bölümün değişen gereksinimlerini karşılamak için her vakit inovasyonun ön saflarında yer almaya çalışıyoruz. Bununla birlikte, ortaklarımızı desteklemek ve onları en şimdiki ağ teknolojileri trendleri ve eserleri konusunda eğitmeye yardımcı olmak üzere bir sorumluluğumuz var. Zyxel Eğitim Merkezi, iş ortaklarımızın ve kullanıcılarımızın mevcut ağ ortamı ve eserler hakkındaki bilgilerini ve bakış açılarını geliştirebilecekleri kendi alanında tek olan bir bilgi merkezi olarak hizmet verecek.”

Başa dön tuşu