Logitech MX Master 3 ve MX Keys Duyuruldu

İsviçre’de tasarlanan ve üretilen MX Master 3, büsbütün yeni MagSpeed (Manyetik Hızlanma Özelliği) Kaydırma Tekerleği ile ultra süratli ve ultra hassas kaydırma sağlıyor. Elektromıknatıslarla çevrelenen MX Master 3, binlerce çizgiyi saniyeler içinde sessizce kaydırmaya imkan tanırken, Perfect Stroke teknolojisine sahip MX Keys, Logitech klavyeleri ortasında en uygun düşük profilli yazma tecrübesini sunuyor.

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “En yeni amiral gemisi eserlerimiz, daha üretken olmak ve fikir suratlarındaki dijital içerikle etkileşime girmek isteyen yazılım geliştiricileri, mühendisler yahut dizayncılar üzere profesyonel kullanıcılar için tasarlandı. MX Master 3 MagSpeed kaydırma tekerleği, bugüne kadar ki en süratli, en sessiz ve en gelişmiş kaydırma tekerleğimiz. MX Keys, size istediğiniz müddet boyunca çalışabilmeniz için en konforlu düşük profilli yazma tecrübesini sunarken, bu üstün performanslı iki eseri birlikte kullandığınızda masaüstünüz için kusursuz bir tahlil sağlıyorlar.” diye konuştu.

Logitech MX Master 3

Logitech MX Master 3 Wireless Mouse uzun periyodik çalışma durumunda kullanıcıların elini ve bileğini destekleyecek halde tasa Logitech Options aracılığıyla sunulan şahsileştirme seçeneklerine ek olarak, tanınan yazılım uygulamaları için hazırlanan profiller de kullanıma hazır formda mouse’la birlikte sunuluyor. Mouse, cam dahil tüm yüzeylerde çalışabilen ve 4.000 DPI yüksek hassasiyetli Logitech MX imzalı Darkfield sensöre ve tam şarjla 70 güne kadar dayanabilen, üç dakikalık süratli şarjla tam gün kullanım müddeti sağlayan bir bataryaya sahip.

Logitech MX Keys

Logitech MX Keys Advanced Wireless Keyboard, akıcı tuş vuruşları ve tuşlara basıldığında hakikat, dokunsal reaksiyonlarla farklı bir yazma tecrübesi sunmayı hedefliyor. Akıllı ışıklandırmayla donatılmış art aydınlatma, kullanıcının ellerini algılıyor ve ortam aydınlatma durumuna bağlı olarak klavye aydınlatmasını otomatik olarak ayarlıyor. MX Keys, pil gücünden tasarruf etmek ve dikkat dağılmalarını minimumda tutmak için kullanılmadığında kapanma özelliğine sahip bulunuyor. Ayrıyeten Logitech MX Keys Advanced Wireless Plus versiyonunda, klavyeye ekstra rahatlık kazandıran yumuşak ve güçlü, ayrılabilir bir avuç içi takviyesi de mevcut.

Başa dön tuşu