3 Bilgisayarda Tek Klavye: Logitech MX Keys

Bilgisayar, tablet ve akla gelecek her türlü aygıta bağlanabilen Logitech MX Keys, klavye üzerindeki tuşlar ile üç aygıt ortasında geçiş yapabiliyor. İster birden fazla bilgisayarda sistemler ortası geçiş yapın, ister PC’niz ile taşınabilir aygıtlarınız ortasında dolaşın büyük esneklik sunuyor.

İçbükey tasarlanan tuş orta kısımları parmakların daha düzgün oturmasını sağlıyor. Tuşların üzerinde farklı işletim sistemlerine uygun işaretlerin de konulması değerli bir ayrıntı. Kablosuz kullanılabilen, Bluetooth ya da Logitech USB adaptörü ile bağlanabilen bu klavye, USB Type-C üzerinden de şarj edilebiliyor.

Akıllı art aydınlatma özelliği, kullanıcı elini yaklaştırınca açılıp, uzaklaştırınca kapanarak pil tasarrufu ve gece rahatlık sağlıyor. Dış kasasında plastik, içinde de alüminyum plaka kullanılıyor. Resmi bilgilere nazaran şarjı 10 saat kullanım müddeti sunuyor.

Tek eleştirdiğimiz nokta bilek takviyesinin başka satılması oldu. Bakalım Logitech bunlarda birlikte satış kampanyası yapacak mı. 109 Euro yurtdışı fiyatı olan klavyenin genel olarak büyük özellik ve fonksiyonlarını başarılı bulduk.

Tüm IFA haberleri ve videoları…
IFA Sponsorumuz Mediamarkt…
Farklı klavye, fare ve etraf eserleri MediaMarkt‘an satın alabilirsiniz…

Başa dön tuşu