300 Hz Panel ile Yeni Acer Predator TRITON 500 Geliyor

17.9 mm incelikte kasa, yüzde 81.3 ekran kasa oranı ile tekrar ince çereveler dikkatimizi çekiyor. Nvidia GeForce RTX 2080 ekran kartının masaüstü performansındaki sürümü kullanılıyor. İçerisinde 8. Jenerasyon Intel Core i7 8750H işlemci var. 144 Hz ekran tazeleme suratına sahip: Yeni modelde 9. Kuşak Intel Core i7 işlemci, RTX 2080 Max-Q ve en kıymetlisi 300 Hz tazeleme suratına sahip bir panel kullanılacak. Bir öbür kıymetli noktada laptoplardaki IPS panellerin de hızlanması ve 3 ms reaksiyon müddeti sunabilmeleri.
Genel oalrak TN hala daha hesaplı, ayrıyeten renkleri de günden güne gelişiyor lakin IPS türevlerinin de hızlandığını görüyoruz.

Overclock ve fan denetimi Predator Sense yazılımı üzerinden yapılabiliyor. Soğutmada 4. Kuşak AeroBlade fanlara geçilmiş. Killer Doubleshot Pro ile kablolu ve kablosuz ağlarda Killer ağ yongaları kullanılmış. Kullanılan metal, kasa yapısı ve tasarım ayrıntıları agresif, Predator ismini hakeden bir laptop ortaya çıkartıyor.

Acer, Tayvanlı bilgisayar devleri içerisinde hem Intel, Nvidia, hem de AMD, Radeon ikilisini sunan modeller ile son iki yılda kıymetli bir ivme kazandı. Acer Swift serisinin de, Predator modellerinin de incelemelerini Technopat.net’te bulabilirsiniz.

Tüm IFA haberleri ve videoları…
IFA Sponsorumuz Mediamarkt…
Yeni laptop ve Ultrabook modellerini MediaMarkt‘an satın alabilirsiniz..

Başa dön tuşu