Amazon’dan Alıp Beğendiğimiz 7 Ürün

Ocak ayında Amazon’dan satın aldığımız ve beğendiğimiz 7 ürünü sizler için bir araya getirdik. Gelin, her an işinize yarayabilecek, görüp de sürekli almayı unutmuş olabileceğiniz o ürünlerin de arasında olduğu listeye yakından bakalım.

Hayatın her alanından ürünlerin bulunduğu ve Türkiye’ye girişinden bu yana ürün yelpazesini giderek genişletmeye devam eden Amazon Türkiye’den bugün farklı bir listeyle karşınızdayız. Bu listemizde, çeşitli kategorilerden her an ihtiyacınız olabilecek ya da sahip olmak isteyebileceğiniz, bizim de satın aldığımız ürünleri bir araya getirdik.

Amazon Türkiye’den seçtiğimiz bu ürünler arasında bluetooth hoparlör ve monitör gibi ürünler yer alıyor. Gelin, Amazon’dan kolay bir şekilde satın alabileceğiniz ve 30 gün içinde fikrinizden vazgeçtiğinizde hiçbir koşul olmadan iade edebileceğiniz ürünlere yakından bakalım.

  • Avantajlı fiyatlardan faydalanmak ve daha sonraki indirimlerden erken haberdar olmak için buradan Amazon Prime üyesi olabilirsiniz. Amazon Prime üyeliği içerisinde ayrıca hızlı kargo, Prime Video ve Prime Gaming yanında geliyor 🙂

Amazon Türkiye’den bu ay satın aldığımız ürünler:

Her yerde dilediğiniz gibi müzik dinlemek isterseniz: Xiaomi Mini 2 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Bluetooth mini hoparlörler günlük hayatta ister evimizde ister dışarıda müzik dinlemek istediğimizde harika bir seçenek oluyor. Xiaomi’nin Mini 2 taşınabilir hoparlörü de tercih etmek isteyeceğiniz ürünlerden biri!

Ürüne buradan göz atabilirsiniz.

Evinizdeki tüm tuşlu cihazları neredeyse akıllı yapan Şımart Akıllı Parmak – Buton Basıcı

Evinizde düğme ile çalışan tüm cihazlar için kullanabileceğiniz bu ürün, basit bir ışık açma işleminden çamaşır makinenizi uzaktan kontrol etmeye kadar pek çok şeye imkan tanıyor. Ürünün kurulumunu kolayca yapıp uygulama üzerinden kullanabiliyorsunuz.

Ürüne buradan göz atabilirsiniz.

Fiyatıyla da performansıyla da memnun eden Acer Nitro 23,8″ oyuncu monitörü

Fiyat/performans dengesiyle memnun eden bir oyuncu monitörü arıyorsanız, Acer’in 165 Hz yenileme hızına ve 1 ms tepki süresine sahip full HD bu modeline göz atabilirsiniz!

Ürüne göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Hızlı ve dayanıklı; Sandisk Extreme Pro 64 GB

Tahmin edeceğiniz üzere sürekli video çekimleri yaptığımız için hafıza kartı en büyük ihtiyaçlarımızdan biri. SanDisk’in bu hafıza kartı hem oldukça dayanıklı, hem de 4K videolardan yüksek çözünürlükte fotoğraflara kadar tüm içerikler için hızlı bir performans sunuyor.

Ürüne göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Hepsi bir arada; Shaza 8in1 Hub

Artık ofisimizin olmazsa olmazları haline gelmiş; USB, Ethernet, HDMI, USB 3.0 ve kart girişi bulunan, hem tasarımı şık hem de dayanıklı bu hub’ı satın almak isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ürüne göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

12 farklı vücut ölçümü yapabilen Anker Eufy C1 Akıllı Baskül Tartı

Kilo ve yağ ölçümü gibi ölçümlerinizi yapabileceğiniz ve mobil uygulama üzerinden takip edebileceğiniz bu ürüne buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Termal macun arıyorsanız; Wipaste termal macun

-30~220°C arası sıcaklıklarda çalışabilen dayanıklı bir termal macun arıyorsanız buraya tıklayarak ürünü inceleyebilir ve satın alabilirsiniz!

#işbirliği

Başa dön tuşu