ASUS Profesyoneller ve Oyunculara Yönelik Yeni Ürünlerini Tanıttı

Şirket, ProArt StudioBook One, ProArt StudioBook Pro X üzere dizüstü bilgisayarından oluşan yeni ProArt StudioBook serisi ile birlikte ZenBook Pro Duo ve ROG Zephyrus M GU502 Gümüş gri oyuncu dizüstü bilgisayarının tanıtımını da yaptı.

İçerik Üreticileri için ASUS ProArt Ailesi

Fotoğraf ve videografi üzere klâsik içerik oluşturma alanlarındaki profesyonellerin artan gereksinimlerini karşılamakla birlikte 3D tasarımcılara ve oyun geliştiricilere yeni tahliller sunmayı hedeflediğini aktaran firma, ProArt ailesinin yeni üyelerini IFA’da tanıttı.

ProArt StudioBook One

ProArt StudioBook One’daki 4K UHD PANTONE onaylı ekran tıpkı vakitte 120Hz’lik bir yenileme suratına sahip ve bu ekranı çevreleyen çerçevelerin nanoedge teknolojisi ile incelmesiyle birlikte yüzde 84 ekran / kasa oranına ulaşılmış. Canlı görseller, yüzde 100 geniş Adobe RGB renk gamı ​​ve Delta-E pahası <1 olan en geniş renk aralığı ve hassasiyeti sağlanabiliyor.

ProArt StudioBook Pro X

ProArt StudioBook Pro X, ASUS ScreenPad 2.0 ve dört-kenarlı ASUS NanoEdge ekrana sahip birinci Quadro dizüstü bilgisayarı olarak tanıtıldı. ProArt StudioBook Pro X’in, birebir vakitte yüzde 97 DCI-P3 renk alanı kapsamı ile fevkalâde geniş bir renk gamını desteklediği ve yüksek renk doğruluğu sunduğunu ekleyelim.

Kullanıcılar birebir vakitte NVIDIA Quadro RTX 5000 grafiklerle çok katmanlı evrakları düzenleyebilir ve oluşturabilirler. 9. Jenerasyon Intel Xeon yahut Intel Core i7 altı çekirdekli işlemci tarafından desteklenen bu yeni bilgisayar serisi, çok işlevli uygulamaları işlemek için tasarlanmış.

Tüm IFA 2019 haberlerine bu irtibattan ulaşabilirsiniz.

ZenBook Pro Duo (UX581)

ASUS ZenBook Pro Duo (UX581), yepyeni ScreenPad ailesinin özellikleri daha da geliştirilmiş bir versiyonu olan yeni ASUS ScreenPad Plus’ı içeren yeni bir teknoloji olarak tanıtıldı. Bu yeni teknolojinin, tam genişlikte ikinci bir dokunmatik ekrana sahip ultra taşınabilir bir dizüstü bilgisayar olduğu söylendi.

ZenBook Pro Duo’nun, 9. Kuşak Intel Core işlemci ve 16 GB RAM ile NVIDIA GeForce RTX 2060 grafik tahlili sunduğu belirtilirken, 1 TB’a kadar PCIe 3.0 x4 SSD ile ultra süratli depolamaya sahip olduğu verilen başka donanım ayrıntıları ortasında.

Başa dön tuşu