BenQ CinePrime W2700 Projeksiyon Cihazı Tanıtıldı

Kısa aralıklı projeksiyonlu konut sinema salonları için tasarlanmış, DCI-P3 renkli dünyanın birinci 4K DLP projektörü olan BenQ CinePrime W2700, projektör için optimize edilmiş HDR-PRO takviyesi ve ferdi fabrika renk kalibrasyonu ile uzun ömürlü sinematik manzara sunmayı amaçlıyor.

W2700, her karede 3840×2160 çözünürlük ve 8,3 milyon farklı piksel ile 4K performansı sunuyor. Yeni 0,47 inç tek DMD DLP teknolojisini ve parlak ışık iletimi ve imaj kalitesi için altı camdan oluşan 10’lu cam mercek elemanından oluşan altı yapıya sahip bozulmamış bir 4K-optimize optik sistemi kullanıyor.

BenQ’ya özel CinematicColor teknolojisini kullanan W2700, Delta E≤3 renk doğruluğunu sağlayan ferdî fabrika renk kalibrasyon raporları ile desteklenen üstün geniş DCI-P3 renk alanının yüzde 95’ini ve Rec.709’un yüzde 100’ünü sağlar.

W2700, projeksiyon için özel olarak optimize edilmiş özel HDR-PRO teknolojisi ile 4K performansına gerçekçi bir görünüm kazandırıyor. Hem HDR10 hem de HLG formatlarını destekleyen HDR-PRO, canlı doğal ve gerçekçi görüntü kalitesi için çarpıcı 4K netlik ve derinlik kazandıran üstün parlaklık ve kontrast aralıkları ve ülkü imaj optimizasyonu sunmak için otomatik renk ve ton haritalama tekniklerini içerir.

Sofistike ve özelleştirilmiş sinema tecrübeleri arayan sinema meraklıları ve konut sineması sevenler için W2700’ün tescilli CinemaMaster Video+ ve CinemaMaster Audio+2 teknolojileri, harekete uyumlu 4K piksel geliştirme, renk geliştirme, güçlü tonlarda güçlü bütünleşik ses ile birlikte doğal deri rengi yorumlaması üzere özellikleri bulunuyor.

Başa dön tuşu