HTC Vive Focus Plus, PC veya Telefon Olmadan Kullanılabiliyor

Kolay heyetim ve kullanım avantajıyla da öne çıkan eser; showroom, fuar, tıbbi ve teknik eğitim simülasyonları, sanal konferanslar ve daha birçok ticari aktiflik için tahliller sunuyor. Kurumsal müşterilerin muhtaçlıklarını karşılamak için tasarlanan bağımsız VR başlığı Vive Focus Plus, yeni fresnel lensleriyle ekran kapısı tesirini azaltarak daha net bir görüş sağlıyor. Uzun VR kullanımları için artırılan konforlu tasarımı ve gelişmiş optikleriyle Vive Focus Plus, kurumlar için geniş çaplı eğitimlerden eser geliştirmeye ve proje sunumlarına kadar birçok iş ihtiyacı için VR tahlili sunmayı amaçlıyor.

Altı eksende hareket özgürlüğü sunan sürükleyici altı hürlük dereceli (6DoF) iki adet kontrolörü ve çoklu mod özelliğiyle Vive Focus Plus, mevcuttaki geniş içerik koleksiyonuna da erişebiliyor. VIVEPORTTM içerikleriyle birlikte VIVE WAVETM Platformunu destekleyen eser yaklaşık 250 Vive Wave uygulamasına erişim veriyor. Vive Focus’a özel Viveport Infinity Wave üyeliği hali hazırda 70’in üzerinde Premium bahis başlığı içeriyor.

Vive Focus Plus’ın yeni “çoklu mod” özelliği; PC VR, dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, oyun konsolları, 2D görüntü izleme aygıtları, canlı 360 kamera akışı ve Bulut VR hizmetleri ile uyumlu çalışmasını sağlıyor.

VIVE Focus Plus Teknik Özellikleri

Ekran: 3K AMOLED (2880×1600)
İşlemci: Qualcomm Snapdragon™835
Ses: Dahili Hoparlör
Takip: İçten dışa takip sistemi
Çerçeve suratı: 75Hz
Görüş Alanı: 110-derece
Pil: 4000 mAh
Kontrolör: 6DoF
Veri İrtibatı: Wi-Fi® 802.11 a/b/g/n/ac
Bellek: (RAM/ROM): 4/32 GB
Bağlantı: USB Type-C
Şarj: QC3.0

Başa dön tuşu