Cooler Master’dan Petek Oyuncu Faresi MM710

MM710 hafif yapısı sayesinde, uzun oyun seanslarında daha az hareket ve daha az yorgunluk sağlayarak bilek ağrılarını engellemeyi amaçlıyor. Petek yapısına sahip fare, kablosu tartılmadığında yalnızca 53 gram tartıya sahip.

Önemli ölçüde azaltılmış yük, özel tasarım hafif kablo tasarımı ile birleşerek kullanıcılara güzel bir tecrübe sunmayı hedefliyor. MM710, 20 Milyon tuş basma ömrüne sahip anahtarlar, 16.000 DPI ayarlanabilir Pixart optik sensör, sağlam yapı ve ergonomik tasarım özellikleri ile öne çıkıyor.

Hafif Petek Tasarımı ve Ultraweave Kablo

MM710, tartısı 53 gram altına düşüren yeni delikli “bal peteği” dizaynına sahip. Farenin iç kısımları, dayanıklılığı arttırmak ve farenin esnekliğini azaltmak için yine tasarlandı. Güçlü Ultraweave kablosu, fare hareketleri sırasında kablo çekme şiddetini azaltıyor.

Daha uygun denetim ve oyun içi hassasiyet için optimize edilmiş olan MM710’un Pixart 3389 optik sensörü 16.000 DPI’a kadar ayarlanabilir. Fare hassasiyeti, düğme cevap müddeti, yüzey ayarı, kaldırma arası, yoklama oranı ve daha fazlası üzere yazılım ile büsbütün özelleştirilebilir. MM710’un sol ve sağ düğmeleri, 20 milyon basma için derecelendirilmiş OMRON anahtarlarını içeriyor.

MM710, standart stok ayaklarından daha yeterli kayma sağlayan yükseltilmiş skatezler ile geliyor. yüzde 95 saf PTFE materyali oyun performansınızı büyük ölçüde artırmak için düşük sürtünme, dengeli kayma sağlar.

Tuşlara kolay erişim için iki yan tuş bulunduran ambidextrous yapı, fareyi çoklu tutuş halleri için optimize eder. Birçok el boyutu için parmak ucu tutuşuna uygun olan MM710’un formu, daha küçük boyutlu eller için avuç içi tutuşuna da müsaade veriyor.

MM710, 15 Ekim tarihinden itibaren Türkiye’de satışa sunulacak.

Başa dön tuşu