Corsair K57 RGB Kablosuz Oyuncu Klavyesi Satışa Sunuldu

K57 RGB Wireless üzerinde bulunan her tuş RGB aydınlatmaya sahip ve klavye çok sık bir dizayna sahip. Fakat kablosuz bir model kelam konusu olduğunda, oyuncuların en çok merak ettiği nokta elbette klavyenin gecikme mühleti oluyor. Slipstream Wireless teknolojisine sahip olan K57 RGB, 1ms üzere düşük bir gecikme mühletine sahip. Bu teknoloji ile gelen temas özellikleri sayesinde, her bir tuş basımı kendi için en geniş kablosuz temas aralığını buluyor ve mümkün olan en süratli halde cevap alıyor. K57 RGB bilgisayarınıza ayrıyeten kablolu ve Bluetooth ile de bağlanabiliyor. Bluetooth özelliği, klavyeyi akıllı televizyonlarla bir arada kullanmak istediğinizde kıymetli bir seçenek olabilir.

K57 RGB üzerinde 6 adet programlanabilir makro bulunuyor ve oyuncular istedikleri biçimde bu makroları ayarlayabiliyor. Oyun keyfini yarıda bölmek istemeyenler için de, tekrar klavye üzerinde medya denetim tuşları yer alıyor.

K57 RGB Kablosuz Oyuncu Klavyesi, Corsair’in web sitesinde satışa sunulmuş durumda. Dağıtıcıların belirleyeceği fiyat etiklerinin akabinde klavyeyi satın alabileceksiniz. Zira şimdilik fiyat etiketi görünmüyor.

Başa dön tuşu