Devfest Antalya Geliştirici Festivali 4 Aralık’ta yapılacak

Her yıl düzenlenen ve klasik hale gelen Devfest Antalya Geliştirici Şenliği 4 Aralık’ta gerçekleştirilecek. Aktiflik kapsamında sektörel olarak yenilikler ele alınacak.

GDG Antalya takımı tarafından başlatılan Devfest Antalya Geliştirici Şenliği için 2023 takvimi belirli oldu. Büsbütün istekli olarak başlayan küme etkinliklerinde, yazılım ve teknoloji odaklı kendini geliştirmek isteyenlere fırsat tanınır, dal paydaşlarının da bir ortaya gelmesi sağlanıyor.

Devfest Antalya Geliştirici Şenliği Aralık’ta başlıyor

Her yıl düzenlenen ve ağır iştirakin olduğu Devfest Antalya Geliştirici Şenliği bu yıl 4 Aralık 2022’de konuklarını ağırlayacak. Bu yılki aktifliğe 800’ün üzerinde iştirakin olması bekleniyor. Aktiflik boyunca konferanslar, workshoplar, aktiviteler gerçekleştirilecek. İştirakçiler ise daha geniş bir ağ oluşturma fırsatı yakalayacak.

GDG Hakkında

GDG (Google Developer Groups), Google tarafından desteklenen platformda oluşturulan istekli topluluklardır. 120 farklı ülkede yer alan GDG, yazılım ve teknoloji alanında dalı bir ortaya getirmeyi hedeflemektedir.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu