First Class Trouble, Gamedec ve Divine Knockout Ücretsiz Oldu

Epic Games Store bu hafta kullanıcılarına üç oyun birden ikram ediyor. Bu haftanın fiyatsız oyunları ise First Class Trouble, Gamedec ve Divine Knockout olarak karşımıza çıkıyor. Oyunlar, Kerbal Space Program ve Shadow Tactics Aiko’s Choice’un yerini almış durumda.

First Class Trouble, oyuncuların felaketten sağ kurtulmak için birlikte ve birbirlerine karşı çalıştığı bir oyun. Emel, ölümcül yapay zekayı devre dışı bırakmak. Kimi oyuncuların gizlice öbür oyunculara ihanet etme niyetinde olan insan görünümlü katil robotları oynayan sahtekarlar olması ise heyecanı artırıyor.

Gamedec, tek oyunculu ve siberpunk temalı izometrik bir rol yapma oyunu. Oyunda sanal dünyaların içindeki kabahatleri çözen bir oyun dedektifisiniz. Şahitlerinden ve şüphelilerden bilgi toplamak için aklını kullanarak aldatıcı planların temeline inecek ve seçimlerinizin sonucunu şahsen yaşayacaksınız.

Son olarak, tipinin tek örneği olan 3. şahıs kameralı platform dövüş oyunu Divine Knockout’ta rableri yere sereceksiniz. Ufak lakin kudretli bir mitoloji rabbine dönüşecek, üç boyutun tümünde dövüşecek ve tek başına hükmetmek için dostlarınızı haritanın dışına atacaksınız.

Bu üç oyunu 19 Ocak saat 19:00’a kadar kütüphanenize fiyatsız olarak ekleyebilirsiniz. Sıradaki oyun ise Epistory – Typing Chronicles olarak duyuruldu.

Başa dön tuşu