NVIDIA GeForce 436.02 WHQL Game Ready Sürücüleri Çıktı

NVIDIAGamescom 2019 oyun fuarı sırasında NVIDIA 436.02 WHQL Game Ready Sürücüleri yayınlandı. Yeni şoförler kimi oyunlar için performans geliştirmeleri sağlamanın yanı sıra, uzun vakittir beklenilen 30-bit renk takviyesini beraberinde getiriyor. Bu takviye için ekranınızın da 30-bit dayanağına sahip olması gerektiğinin altını çizelim.

436.02 WHQL Game Ready Sürücüleri öncelikle yeni çıkan Remnant: From the Ashes oyunu için geliştirmeler sunuyor. Ek olarak, geçtiğimiz ay çıkan 431.60 şoförleri ile kıyaslandığında Apex Legends, Battlefield VForza Horizon 4Strange Brigade ve World War Z için yüzde 23 daha âlâ performans vadediliyor.  Çeşitli oyunlar için yeni ve güncellenmiş SLI profilleri de gelmiş durumda. Her vakit olduğu üzere çeşitli hata düzeltmeleri de şoförün güncelleme notları ortasında yer alıyor.

Beta olarak sunulan yeni ultra-düşük-gecikme modu ise kare çizelgeleme manasında gecikmeyi yüzde 33’lere kadar azaltabiliyor. Uzun vakittir talep edilen GPU Integer Scaling da yeniden Turing tabanlı ekran kartları için beta olarak geliyor. NVIDIA Freestyle ise yeni keskinleştirme filtresi ile mevcut Ayrıntı filtresine nazaran geliştirilmiş kalite ve performans getiriyor.

G-Sync uyumlu monitörler listesine son olarak eklenen modeller ise ASUS VG27A, ACER CP3271 ve ACER XB273K GP oldu.

NVIDIA GeForce 436.02 şoförlerini GeForce Experience uygulaması üzerinden çabucak indirip yükleyebilirsiniz. Ayrıyeten, buraya tıklayarak da tekrar size uygun şoförleri edinmeniz mümkün.

Başa dön tuşu