Hearthstone: Saviors of Uldum Genişleme Paketi Yayınlandı

Yıl boyunca sürecek öykü örgüsünün ikinci kısmı olan Saviors of Uldum’la gelen 135 yeni kart sayesinde, oyuncular yepisyeni desteler oluşturabilecekler. Bu yeni macerada tekinsiz mezarlar, efsunlu eşyalar ve Uldum’un rüzgarlı çöllerinden gelen yeni minyonlar, büyüler ve silahlar bulunuyor.

Saviors of Uldum, Elise Starseeker, Brann Bronzebeard, Sir Finley Mrrglton ve Reno Jackson üzere oyunun en tanınan dört karakterinden oluşan Kaşifler Birliği’nin (League of Explorers) dönüşünü anlatıyor. Macera düşkünü arkeologlarımızın her birinin artık çok güçlü Battlecry’ları var. Bu özellik, oyuncunun destesinde birebir karttan iki tane olmadığı taktirde devreye giriyor.

Saviors of Uldum ayrıyeten tesirli Musibet (Plague) kartları içermekte. Örneğin bu kartlardan biri olan Plague of Murlocs, oyun alanındaki tüm minyonları bir anda Hearthstone kozmosunun agresif ve sempatik yaratıkları Murloc’lara çeviriyor. Bu genişleme paketiyle oyuna eklenen anahtar söz (keyword) Tekrar Doğan (Reborn) ise bu özelliğe sahip minyonların öldükten sonra 1 sıhhatle yine doğmalarını sağlıyor. 9 kahraman sınıfının her biri yeni Misyon (Quest) kartlarını kullanıp maksatlara muvaffakiyetle ulaştıkları taktirde alternatif bir Kahraman Yeteneği (Hero Power) elde edebiliyor.

Başa dön tuşu