HONOR, Türkiye’deki Faaliyetlerine 2023 Yılında Hız Veriyor

HONOR, 2023 yılında Türkiye’deki faaliyetlerine sürat kesmeden devam edecek. Bölümde birincilere imza atan ve yeni eserlerini kullanıcılar ile buluşturmaya devam eden firma, başta akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar olmak üzere ülkemizdeki eser yelpazesini de genişletecek.

Açık, yenilikçi ve harikalık arayışı içerisinde olan HONOR, son olarak HONOR 70 ve HONOR Pad 8 üzere dikkat çeken eserlerini Türkiye pazarında piyasaya sürdü. Etkileyici bir üçlü kamera sisteminin yanı sıra şık, şık ve simetrik bir kavisli dizayna sahip olan HONOR 70, performans ve fonksiyonellik alanlarında yenilikler getirerek, satın alan kullanıcılara üstün bir kullanıcı tecrübesi sunmayı başarmıştı.

Sony’nin IMX800 sensörünün birinci kere kullanıldığı HONOR 70 modeli bilhassa şık dizaynının yanı sıra üstün performansı ve fotoğraf kalitesi ile kullanıcılardan tam puan aldı. Ayrıyeten kullanıcıların tıpkı anda iki farklı görüntü kaydetmesine imkan sağlayan Solo Cut modu ile yeniden kesimde birincilere imza atan bir model olmayı başardı.

Ülkemizde geçtiğimiz haftalarda satışa çıkan HONOR Pad 8 ise şık dizaynının yanı sıra ekran ve ses özellikleri ile dikkat çeken bir model oldu. Sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 680 yonga seti ile donatılan HONOR Pad 8 modelinin sınıfında rakipsiz olmasını sağlayan özelliklerden birisi de her iki tarafa simetrik olarak yerleştirilmiş sekiz hoparlöründe yatıyor. 2000×1200 piksel çözünürlük sağlayan HONOR Pad 8, 1 milyar renk takviyesi ile sinema ve görüntü izlemek için çarpıcı netlik ve gerçekçi tonlar sunarak eğlenceyi yepisyeni bir düzeye taşımayı da başardı.

Tüm dünyada 30 binden fazla tecrübe mağazası bulunan ve dünya çapındaki toplam çalışan sayısının yüzde 60’ını Ar-Ge çalışanlarının oluşturduğu HONOR’un biri Fransa’da biri de Japonya’da olmak üzere altı ArGe merkezi ve 100’den fazla inovasyon laboratuvarı bulunuyor. Bu yatırımları sayesinde kullanıcıların gereksinimlerine yönelik eserlere odaklanan ve bu eserlerde daha evvel görülmeyen yeniliklere imza atan firma 2023 yılında da hem globalde hem de Türkiye’de orijinal eserler ile karşımıza çıkacak.

HONOR Türkiye Ülke Müdürü Jeffrey Sunjingfei, “2022 yılı bizim için hem ağır hem de heyecan verici eserlere odaklandığımız bir yıl oldu. Bağımsız, küresel bir teknoloji markası olarak Ar-Ge yatırımlarımızın meyvelerini topladığımız modelleri hem globalde, hem de Türkiye pazarında kullanıcılar ile buluşturduk. Tasarımı ve özellikleriyle öne çıkan ve Sony IMX800 sensörürü birinci kez kullanan telefonumuz HONOR 70’te Solo Cut modu üzere bir özellik ile dalda birincilere imza attık. HONOR Pad 8 üzere uygun fiyata üstün özellikler sunan eserlerimiz tüm dünyada olduğu üzere Türkiye pazarı için de hayli değerli. 2023 yılında kullanıcıların gereksinimlerine yönelik eserler ile Türkiye pazarında olmaya devam edeceğiz. Yeni eserlerimizi kullanıcılarımız ile buluşturmak için heyecan duyuyoruz” dedi.

Başa dön tuşu