HUAWEI’den Hafif ve Güçlü Tablet: MatePad SE

HUAWEI MatePad SE, tüketicilerin bir tabletten beklediği her şeyi sunarak çok taraflı kullanım imkanı sağlıyor. HUAWEI’nin güçlü ekosistemini destekleyen MatePad SE, tüm ailenin gereksinimlerini karşılayan, üretkenlik ve eğitim için en yeterli seçim olarak konumlanıyor.

Benzersiz bir metalik parlaklık elde etmek için anodize kumlama süreciyle uygulanan alüminyum alaşımdan üretilen HUAWEI MatePad SE, sağlamlıktan ödün vermeyen simetrik yapısıyla her vakit ve her yere ahenk sağlayacak formda tasarlandı.

HUAWEI MatePad SE 10, sürükleyici bir dinleme tecrübesi sağlamak için gövdesinde hem soldan hem de sağdan ses üreten iki hoparlöre sahip. Histen 8.0 kullanıcılara, frekans aralığını ve ses düzeyini hesaba katan ve kristal netliğinde ses geliştirmelerini destekleyen otomatik uyarlanabilir, bağlama dayalı ses efektleri ve ince ayar özellikleri sunuyor.

HUAWEI MatePad SE, sinema diyaloglarını, kısa görüntüleri, çevrimiçi kursları ve imajlı görüşmeleri katıksız bir keyif haline getirmek için sesleri geliştirir. Eşsiz bir merkez kanal insan sesi çıkarma algoritması, konuşma seslerinin öne çıkmasını sağlar. Daha da güzeli, HUAWEI MatePad SE, uygulama tiplerini belirlemek ve hoparlör ses efektlerini otomatik olarak ayarlamak için alt katman algoritmasını kullanarak parmağınızı bile kıpırdatmaya gerek kalmadan sesi saf meblağ.

HUAWEI MatePad SE, kanıtlanmış göz yorgunluğu giderme için TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık ve Flicker-free sertifikalarını alan geniş, 10,4 inç boyutunda ve 2K çözünürlüklü HUAWEI FullView Ekran ile donatıldı. 225 PPI yoğunluğu ile net ve canlı bir imaj sağlayan ekranın 4096 düzeyli parlaklık ayarı, ortam aydınlatma şartlarını hesaba katarak gerçek vakitli olarak değişiyor. %83 ekran-gövde oranı, sürükleyici bir görüntüleme sağlarken, hafif 440 g yükündeki gövde, sağlam kullanım sağlayan sağlam bir orta çerçeveye sahip. Qualcomm Snapdragon 680 işlemciye sahip tabletin depolama kapasitesini bir microSD kart ile 1 TB’a kadar yükseltmek mümkün.

HarmonyOS 3, aygıtlar ortası süreçleri her zamankinden daha kolay hale getirmek için aygıtlarınızı ve temaslarınızı tek bir yerden yönetmenize ve hatta aygıtları hesaplar ortasında paylaşmanıza imkan tanır. Akıllı telefonla iş birliği, kullanıcıların akıllı telefonları ve tabletleri sürükleyip bırakarak ve akıllı telefonları denetim etmek için tableti kullanarak verimliliği artırmak için akıllı telefonlar ve bilgisayarlar ortasında belge aktarmalarına imkan tanır. PC ile iş birliği, kullanıcıların iki aygıt ortasında içeriği özgürce sürüklemesine, tabletin klavyesini ve faresini paylaşmasına ve tıpkı vakitte iş ve çalışmada daha yüksek verimlilik için Ayna Modu, Genişletme Modu ve İş Birliği Modunu etkinleştirmesine imkan tanır.

HarmonyOS 3, en sevdiğiniz içerik ve özelliklere daha kolay erişim için birebir boyuttaki Servis Widget’larının istiflenmesini ve Servis Widget’larının kombinasyonlarını ve farklı boyutlardaki kısayolları destekleyerek tablette gezinmeyi problemsiz hale getirir. Yeni Çoklu Pencere özelliği, dört adede kadar uygulamanın eşzamanlı görüntülenmesini destekleyerek tableti bir çoklu vazife aracına dönüştürür. Yeni ve geliştirilmiş Uygulama Çoğaltıcı özelliği, tek bir uygulamada dört adede kadar vazifesi birebir anda açmanıza imkan tanır.

HUAWEI MatePad SE, 4.497 TL fiyatla HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Şu an geçerli kampanya dahilinde 999 TL bedelindeki Swift sırt çantası ve 249 TL bedelindeki kulak içi kulaklık yanında 6 ay uzatılmış ek garanti müddeti tabletle birlikte ikram ediliyor. Ayrıyeten sepette de ekstra 200 TL indirim sağlanıyor. Tabletle birlikte HUAWEI’nin en yeni tam kablosuz kulaklığı olan FreeBuds 5i alındığında, kulaklığa da ayrıyeten 200 TL indirim uygulanıyor. Ek olarak yorum bırakarak 999 TL pahasında Bluetooth Mouse kazanabilirsiniz.

Başa dön tuşu