Huawei’nin Yeni Teknik Servisi Kadıköy’de Açıldı

Huawei, İstanbul Anadolu yakasında teknik servis ağını geliştiriyor. Kadıköy’de bulunan Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde açılışı yapılan üç katlı Huawei Kadıköy Teknik Servis Merkezi’nde eser satışı 19 Ekim Cumartesi, teknik servis hizmeti 21 Ekim Pazartesi gününden itibaren başladı.

Her ayın son Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilen Huawei Servis Günleri, Kadıköy Servis Merkezi’nde de geçerli olacak. Bu indirim günlerinde her türlü telefon tamirinde 100 TL’ye varan indirimler bulunacak.

Huawei Servis Günleri, ayda bir defa teknik servise kendisi gelip aygıtı elden teslim eden kullanıcılar için geçerli oluyor. Kullanıcılar model fark etmeksizin telefonlarını direkt Huawei teknik servisine getirdiklerinde, sadece 1 saat içinde sorun giderilip telefon kendilerine teslim ediliyor.

Bu kampanyaya katılan Huawei Teknik Servisi’lerinin adres bilgilerine, kullanıcılar Huawei aygıtlarındaki HiCare uygulamasından yahut internet sitesinden erişebilirler. Teknik servis hizmeti alan kullanıcılara ayrıyeten şimdiki modeller için stoklarla hudutlu olarak fiyatsız ekran hami sinema de armağan ediliyor.

Başa dön tuşu