Kerbal Space Program ve Shadow Tactics Aiko’s Choice Ücretsiz Oldu

Epic Games Store tarafından bu hafta Kerbal Space Program ve Shadow Tactics Aiko’s Choice oyunları fiyatsız olarak dağıtılıyor. Bu yeni oyunlar geçen haftaki Dishonored Definitive Edition ve Eximius: Seize the Frontline oyunlarının yerini almış durumda.

Kerbal Space Program’da Kerbal ismi verilen bir uzaylı ırkının uzay programını yönetiyorsunuz. Vazifeniz çeşitli kesimlerle gerçekçi aerodinamik ve yörüngesel fizik kurallarına dayanarak uçan (veya uçmayan), büsbütün fonksiyonel uzay araçları inşa etmek.

Aiko’s Choice ise sevilen gizlenme taktikleri oyunu Shadow Tactics’e gelen yesyeni ve bağımsız bir eklenti. Edo periyodu Japonya’sında geçen oyunda, geçmişinin hayaletlerini avlamak üzere yola koyulan yetenekli ninja Aiko ve ölümcül suikastçılardan oluşan yoldaşlarını denetim ediyorsunuz.

12 Ocak saat 19:00’a kadar kütüphanenize ekleyebileceğiniz 59 TL ve 40 TL kıymetindeki oyunların platformda birinci sefer fiyatsız olarak sunulduğunun altını çizelim. Gelecek haftanın oyunu ise First Class Trouble olarak açıklanmış durumda.

Başa dön tuşu