Kısa Süreliğine Ücretsiz Android Uygulamaları – 8 Ekim 2019

Herkes ücretsiz uygulamaları sever. Haliyle, mağazada yer alan kimi uygulamalar da kullanıcıları için ücretsiz hale gelebiliyor. Ücret ödemeden indirebileceğiniz bu uygulamalar için zaman sonu mevcut olup, o süreyi aşmanız durumunda fiyatlı olarak karşınıza çıkacak. Velhasıl, uygulamalar hudutlu bir vakit dilimi halinde fiyatsız hale geliyor.

Kısa Müddetliğine Fiyatsız Android Uygulamaları

Ücretsiz hale gelen bu birbirinden farklı uygulama ve oyunları, gelin daima birlikte yakından göz atalım.

Büyülü Dünyalar

Adından da anlaşılacağı üzere büyülü  dünyalar, oyun olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyun Türkçe olup, bulmaca seven kullanıcılar için ön plana çıkıyor.

Büyülü Dünyalar uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

Shuriken Jump

Bir diğer oyunumuz ise, toplu taşımalarda vakit geçirmek için de rahatlıkla oynayabileceğiniz Shuriken Jump. Oyun, meyve kesme oyunundan da hatırladığımız Fruit Ninja’nın farklı ve gelişmiş bir versiyonu olarak karşımıza çıkıyor.


Shuriken Jump uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

Precise

Precise uygulaması, ikon paketi olarak karşımıza çıkıyor. Telefon arayüzünden sıkılan kullanıcılar için 2700 üzeri ikon mevcut.


Precise uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

Zenge

Son uygulamamız ise, yeniden bir öbür oyun. Zenge, tekrar bulmaca sevenler için ön plana çıkan, ayrıyeten çok da  zeka gerektiren bir oyun olduğunu söyleyelim.

Zenge uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

Başa dön tuşu