LG ve Jeff Staple, CES 2023’te Tasarım Odasında Yeni Yaşam Trendlerini Gösterdi

LG Electronics (LG), Reed Sanat Departmanı’nın kurucusu, değerli spor ayakkabı ve moda markalarıyla çok sayıda işbirliği yapan, sokak giysi markası STAPLE’la tanınan New York merkezli ünlü dizayncı Jeff Staple ile, CES 2023’teki Tasarım Odası’na yönelik iştirak gerçekleştirdi. Jeff ile birlikte tasarlanan ve onun kendine has çizgilerini taşıyan Tasarım Odası, şık objeler, sanat yapıtları ve LG’nin en son hayat stili tahlilleriyle donatılmış, itinayla hazırlanmış bir “yaşam alanı”nı temsil ediyor.

LG’nin CES’teki standının içinde yer alan Tasarım Odası, şirketin birinci sınıf konut aletlerinin her türlü hayat stiline nasıl ahenk sağlayabileceğini ve güzelleştirebileceğini eksiksiz bir formda gösteriyor. Alan tıpkı vakitte Jeff’i dünya çapındaki sokak giysisi hayranlarının ve “spor ayakkabı tutkunlarının” gözdesi haline getiren eşsiz estetiği sergiliyor ve sonlu sayıda üretilen spor ayakkabıları, figürinler, sanat kitapları üzere en paha verdiği birtakım eserlerini içeriyor.

Jeff’in ayakkabı tutkusunu destekleyen ve standın havasını artıran çift sıralı (2 x 5) LG Styler™ ShoeCase, sonlu sayıda üretilen ayakkabıların saklanması, sergilenmesi ve bakımı için alan dostu bir tahlil olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıyeten, LG’nin hijyeni artıran TrueSteam™ teknolojisinden yararlanan LG Styler ShoeCare, ayakkabıların yeni kalmasını ve en yeterli halde görünmesini sağlıyor. Ek olarak, parlak dış yüzeyleri büsbütün geri dönüştürülmüş plastikten üretilen her iki eser de şirketin başarılı ESG idaresi taahhüdünü yansıtıyor.

Tasarım Odasında sergilenen tüm gelişmiş aygıtlar, daha rahat ve özelleştirilmiş bir kullanıcı tecrübesi oluşturmaya yardımcı olan bir dizi özelliğe ve şahsileştirilmiş hizmetlere erişim sunan LG ThinQ™ uygulamasıyla da uyumlu. Örneğin uygulama, LED kapı panelleri kullanıcılara 190.000’den fazla mümkün renk kombinasyonu sunan MoodUP™ buzdolabının rengini değiştirmek için kullanılabiliyor. Uygulama ayrıyeten ARTCOOL™ Gallery klimanın entegre LCD ekranında görüntülenen manzarayı seçip değiştirmeyi, ShoeCase için mevcut olan farklı aydınlatma renkleri ve efektleri ortasından seçim yapmayı yahut ShoeCare’i uzaktan denetim etmeyi mümkün kılıyor.

LG Electronics Beyaz Eşya ve İklimlendirme Kısmı Marka İrtibat Lideri Sookie Roh şöyle konuştu; “Efsanevi Jeff Staple ile ortaklaşa tasarlanan Tasarım Odası, LG’nin yeni konsept hayat biçimi tahlilleriyle elde edilebilecek bireye özel hayat biçimini sunuyor” dedi. “Daha şahsileştirilmiş bir kullanıcı tecrübesi ve meskende daha âlâ bir ömür sağlayan estetik ve teknolojik açıdan sofistike tahliller yaratmaya devam edeceğiz.”

Başa dön tuşu