LG’den Karne Hediyesi Kampanyası: 27GQ50F-B ve 24GQ50F-B

LG Electronics’in (LG), UltraGear monitörleri cazip bir sömestre kampanyasıyla sunuyor. 20.01.2023 – 19.02.2023 tarihleri ortasında, “Sömestre Kampanyası” kapsamında LG UltraGear 24GQ50F oyun monitörü alanlara 3 aylık, LG UltraGear 27GQ50F alanlara ise, 6 Aylık GeForce NOW üyeliği armağan ediliyor. LG UltraGear serisinin yüksek performansı ve Nvidia’nın Türkiye’de Turkcell iş birliğiyle sunduğu bulut tabanlı oyun platformu GeForce NOW oyunseverlere eşsiz bir tecrübe sağlıyor.

Şampiyonların oyun monitörü olarak tanınan LG UltraGear, GQ serisiyle de ezber bozmaya devam ediyor. 27 ve 24 İnç Full HD (1920 x 1080) Paneli, 165 Hz MBR yenileme suratı, 1ms, AMD FreeSync™ Premium, OnScreen Denetim, Gaming UI Özellikleri ve 3 taraflı neredeyse kenarlıksız tasarımı ile LG UltraGear 27GQ50F-B ve 24GQ50F-B oyuncuları şampiyonluğa taşıyor.

LG UltraGear GQ serisinin 165 Hz’lik ultra yüksek suratı, oyuncuların sonraki kareyi süratli bir formda görmelerini ve manzaranın problemsiz görünmesini sağlıyor. Böylece oyuncular, rakiplerine süratli reaksiyon verebiliyor ve kolaylıkla maksada nişan alabiliyorlar. 1 ms MBR ise, akıcı bir oyun tecrübesine yardımcı olarak bulanıklığı ve gölgelenmeyi azaltıyor. Aksiyonun ortasındaki dinamik ve süratli tempolu objeler, oyunculara rekabet üstünlüğü sunuyor. Ekran yırtılmasını ve takılmayı neredeyse ortadan kaldıran FreeSync™ Premium teknolojisi ile oyuncular, yüksek çözünürlüklü ve süratli tempolu oyunlarda kesintisiz ve akıcı hareket tecrübesi yaşayabiliyorlar.

Yeni altıgen tasarımı ve 3 yanını saran ince çerçeve ile kullanıcıların oyun tecrübesini geliştirmesine yardımcı olan LG UltraGear GQ serisinin ekranın eğimini değiştirmek için kullanılan ayarlanabilen tabanı, daha rahat oyun oynanmasına yardımcı oluyor.

Oyun tutkunları birebir vakitte, OnScreen Control özelliklerini kullanarak temel monitör seçeneklerinden kullanıcının kısayol olarak belirleyebileceği “Kullanıcı Tarifli Anahtar”a kadar birçok ayarı çarçabuk özelleştirebiliyorlar. Dinamik Hareket Senkronizasyonu ile giriş gecikmesini azaltabiliyor, böylece kritik anları gerçek vakitli olarak yakalaybiliyorlar. En karanlık yerlerin bile görünmesini sağlayan “Siyah Dengeleyici”, Atış hassasiyetini artıran “Nişan İmleci”, Farklı bir yazılım yüklemeden, oyunlarda saniye başına düşen kare sayısını (FPS) ekranın köşesinde gösteren “FPS Sayacı” serinin öne çıkan özellikleri ortasında yer alıyor.

Başa dön tuşu