Marvel’s Avengers Satıştan Kaldırılacak

Oyun geliştiricisi Crystal Dynamics, 31 Mart 2023 tarihinden itibaren Marvel’s Avengers isimli harika kahraman oyununu geliştirmeyi bırakacağını duyurdu. Akabinde Marvel’s Avengers oyunun kendisi de 30 Eylül 2023’te mağazalardan kaldırılacak.

Oyun Eylül 2020’de PC ve son jenerasyon konsollarda yayınlandı ve akabinde Mart 2021’de yeni jenerasyon bir sürüm yayınlandı. Daha sonra Crystal Dynamics ve projeleri, Square Enix’in bir kesimi olarak Embracer Group’a devredildi.

Geliştirici bugün “Winter Soldier Hero ve Cloning Lab Omega-Level Threat’i ekleyen Update 2.7’nin oyuna eklenecek son yeni içerik olduğunu duyurdu. Pazar yerine de yeni kozmetik içerikleri gelmeyecek ve tüm son istikrar güncellemeleri Mart ayındaki 2.8 güncellemesinde gerçekleştirilecek.

İyi haber ise oyunun Eylül ayında mağazalardan kaldırıldıktan sonra bile hem tek oyunculu hem de çok oyunculu olarak oynanabilir olacak olması. Öte yandan bunun da ne kadar süreceği aşikâr değil. Satın alınan krediler de Mart güncellemesi ile oyun içi kaynaklara dönüştürülecek. Bu kapatma prosedürünün bir modülü olarak Crystal Dynamics, hayranlara bir takdir göstergesi olarak mevcut tüm fiyatlı kozmetik içerikleri büsbütün fiyatsız hale getirecek.

Başa dön tuşu