NBA 2K20 İncelemesi

NBA 2K20 Yenilikleri

NBA 2K20, yirmi yıldan uzun bir müddettir geliştirilen seriye birçok uygunlaştırma ve yenilik sunuyor:

• Mekanikler uygunlaştırıldı – NBA 2K20, basketbol simülasyonu misyonuna sahip bir oyun. Bu yüzden tekrar düzenlenen Pro Stick ile atakta büsbütün oyuncuda olması için oyun motoru üzerinde geliştirmeler yapılmış.

• Yenilenen Meslek Modu – Yürütücü üretimci LeBron James ve SpringHill Entertainment ile birlikte bu yılın MyCAREER modu toplumsal mevzulara parmak basmayı amaçlıyor. NBA yeteneği olarak yıldız olma yolunda saha içinde ve dışında başarıyı aramak oyuncuların elinde. Sinematik anlatımda bu yıl Idris Elba, Rosario Dawson üzere ünlü oyuncuların yanı sıra geçmiş ve mevcut NBA all-star oyuncuları yer alıyor.

• MyPLAYER – Yenilenen MyPLAYER Builder, MyPLAYER’ın potansiyeline ulaşması sürecinde karakter özelliklerini çok daha fazla denetim edebilme imkanı sunuyor. Bunlar ortasında kendi Takeover özelliğini seçme, potansiyele süratle yaklaşma için sahip olunan MyPLAYER rozetlerini düzenleme üzere özellikler yer alıyor.

• WNBA – Birinci kez 12 WNBA kadrosunun ve oyuncularının tamamı, Play Now ve Season modlarında oynanabilir halde yer alıyor.

NBA 2K20 Artılar ve Eksiler

+ Görsel sunum açısından tüm spor oyunları ortasında rakipsiz.

+ MyCareer Modu yeniden çok kaliteli.

+ Modların çeşitliliği ve kalitesi oyunun ömrünü artırıyor.

– Mikro ödeme sistemi her zamakinden daha agresif.

– Oyuncu kartları spor oyunu ruhuna biraz ters.

Başa dön tuşu