NVIDIA GeForce 440.97 WHQL Game Ready Sürücüleri Yayınlandı

NVIDIA tarafından Call of Duty: Çağdaş Warfare ve The Outer Worlds oyunları için optimize edilmiş olan NVIDIA GeForce 440.97 WHQL Game Ready şoförleri yayınlandı. Infinity Ward ve Obsidian imzası taşıyan her iki oyunun da birebir tarihte, yani 25 Ekim’de çıkacağını hatırlatalım. Ek olarak, CoD: Çağdaş Warfare RTX, Ansel ve Highlights teknolojileri için de dayanak sunuyor. Bunlarla bir arada pencere modundayken OpenGL yahut Vulkan ile G-Sync kullanan uygulamalar için takviye sağlanıyor.

440.97 sürümü ile kıymetli bir yanılgı da düzeltilmiş durumda. NVIDIA GPU kullanan birtakım dizüstü bilgisayarlarda G-Sync ile yaşanan flaşlar ve rastgele kare düşüşleri ortadan kaldırılmış. FIFA 19/ FIFA 20, Apex Legends, Star Wars: Battlefront II, World of Warcraft, Shadow of the Tomb Raider ve Forza Horizon 4, Battlefield V, Grand Theft Auto V için de hata düzeltmeleri geliyor.

Yeni NVIDIA şoförlerini GeForce Experince uygulaması üzerinden çabucak indirip yükleyebilirsiniz. Ayrıyeten, buraya tıklayarak da tekrar size uygun şoförleri edinmeniz mümkün.

Başa dön tuşu