NVIDIA GeForce Studio Driver 431.70 WHQL Sürücüleri Yayınlandı

NVIDIA, profesyonelleri maksat alan grafik şoförlerini yayınladı. NVIDIA GeForce Studio Driver 431.70 WHQL Şoförleri kullanıcılarına performans artışı ve yeni donanımlar için dayanak sağlıyor.

Öncelikle, yeni şoförlerin kimi yazılımlar için performans artışı getirdiğini belirtelim. Bunlar ortasında; Magix VEGAS Pro v17, Autodesk Arnold, Allegorithmic Substance Painter 2019.2, Blender 2.80, Cinema 4D R21 ve Otoy Octane Render 2019.2 bulunuyor. Ek olarak, kimi yeni uygulamalar için RTX dayanağı de duyurulmuş durumda. Bunlar ise; Adobe Substance Painter, Autodesk Flame, Blender Cycles, Dimension 5 D5 Fusion, Daz 3D Daz Studio, Foundry MODO ve Luxion KeyShot.

Sürücüler ile RTX Super ekran kartları için de dayanak ekleniyor. Bu kartlar için dayanağın geçtiğimiz hafta sunulan Game Ready şoförler ile geldiğini de not olarak düşelim. Ayrıyeten, yeni RTX Studio dizüstü bilgisayarlar için de dayanak geliyor.

Sürücünün GeForce ve Titan dahil tüm NVIDIA serisi kartlar için sunduğu 30-bit renk desteği de dikkat çekiyor. 30-bit renk sayesinde pikseller 1 milyar renk tonundan birine sahip olabiliyor. Bu da renk geçişlerinin çok daha yumuşak olmasını sağlıyor.

Sürücüleri Windows 10 tabanlı masaüstüler için buradan, dizüstüler içinse buradan indirebilirsiniz.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu