Oppo Reno2’nin Yeni Özellikleri Londra Lansmanında Anlatılacak

Fotoğraf geliştirme özellikleri ortasında 48MP dörtlü kamera konseyimi, 20x Dijital Zoom dayanaklı 5x HibritZoom, Ultra Gece Modu ve OPPO Reno2’yi aksiyon kamerasına dönüştüren Ultra Görüntü Sabitleyici modu bir ortaya geliyor.

OPPO, Reno’nun ardındaki eğlenceli ve yaratıcı ruhu ortaya çıkarmak, kullanıcıların hayallerinin önündeki manileri kaldırmak için Avrupa çapında sanatkarlarla iş birliği yaptı.

OPPO, kısa müddet evvel sanat ve teknolojinin birlikte nasıl çalışabileceğini keşfetmek için Londra Tasarım Festivali’nde yer aldı. Ayrıyeten Amsterdam’da OPPO Creators Awards fotoğraf yarışı standı ile yeni kuşak fotoğraf severlerle buluştu.

OPPO, orjinal içerik oluşturmak isteyen kullanıcılarını, Reno2’nin tüm fotoğrafçılık ve videografi araçlarından yararlanma ve bu sayede yaratıcılıklarını bir adım öteye götürme konusunda teşvik ediyor.

OPPO Reno2, dört kameralı birinci OPPO akıllı telefonu olacak. Bu sayede kullanıcılar etraflarında yer alan dünyayı, ultra makrodan ultra geniş açı moduna yanlışsız uzanan bir açıdan yakalayabilme özgürlüğüne kavuşacak.

OPPO Reno2 Serisinin şaşırtan özellikleri bulunuyor. 20x Dijital Zoom’un desteklediği 5x Hibrit Zoom, dünyayı gözlerin görebildiği kadarıyla yakalamaya yardımcı oluyor. Titreşim önleyen ve doğruluğu artıran sanayi önderi Hibrit Görüntü Sabitleyici (OIS+EIS) ile kullanıcılar, profesyonel görüntüler oluşturma imkanına sahip oluyor.

Başa dön tuşu