Pixelmator Pro 1.5 Avalon Çıktı

Profesyonel manzara düzenleme araçları ile gelen Pixelmator Pro yeni sürümü ile artık çok daha fazlasını sunuyor. Pixelmator Pro 1.5 Avalon ile macOS Catalina için tam takviye sağlanırken akıllı ve makine tahsilinden gücünü alan gürültü kaldırma, büyük performans geliştirmeleri ve çok fazlası ile geliyor.

macOS Catalina dayanağı sayesinde Sidecar ve Apple Pencil takviyesi kullanıcılarla buluşuyor. Böylelikle masaüstü çalışma alanınızı iPad ile genişletebiliyorsunuz. Apple Pencil takviyesi de boyama, çizim, grafik tasarımı ve rötuşlama işlerinize katkı sağlıyor. Ek olarak, Touch Bar için tam takviye ile kullanışlı denetimler her vakit elinizin altında oluyor.

Gürültü tedbire özelliği ise Core ML ile kolay kolay kameraların düşük ışık şartlarında ortaya çıkarttığı parıldama ve renk gürültüsünü ortadan kaldırabiliyor. Manzara sıkıştırma algoritmalarının yarattığı problemler bile ortadan kaldırılabiliyor. Performans geliştirmesinde ise yakınlaştırma ve kaydırmanın en az 10 kat daha süratli olduğu ve tepkisel olduğu, hatta efekt ve boyamanın da 2.7 kat ve 2.4 kat hızlandığı paylaşılıyor. Apple tasarımı 1.500’den fazla ayarlanabilir vektör ikonu da uygulamada destekleniyor. Böylelikle sembol şablonlarını açıp özelleştirip kullanmak mümkün.

Başa dön tuşu