PlayStation Plus Kasım 2019 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

PlayStation, Kasım ayı PlayStation Plus fiyatsız oyunları için beklenen duyuruyu yaptı. PlayStation her ay olduğu üzere PS Plus abonelerini yeniden ücretsiz oyunlar ile buluşturuyor. Bu ay fiyatsız dağıtılacak olan PlayStation Plus Kasım 2019 oyunları ise Nioh ve Outlast 2 olarak karşımıza çıkıyor.

Nioh tam da Nioh 2 beta testi ile birlikte geliyor. Bu manada yeni oyun öncesinde Samuray William’ın Sengoku periyodu maceralarını deneyimlemek için bir bahtınız olacak. Düşmanlarının üzerine hayalet köpekbalıkları gönderebilen bir samuray yönettiğiniz oyun, 2017 yılında Team Ninja tarafından sunulmuş bir aksiyon rol yapma (RPG) oyunu.

Outlast 2 ise kaygıyı iliklerinize kadar hissettirebilir. Oyunda, karakterin kaçırılan karısını yoldan çıkmış bir tarikatın pençesinden ve kasabanın çılgın sakinlerinden kurtarmak için Temple Gate kırsalına gidiyorsunuz.

5 Kasım itibarıyla sunulacak PlayStation Plus fiyatsız oyunlarını kütüphanenize eklemek için 3 Aralık tarihine kadar müddetiniz olacak. 5 Kasım tarihine kadar Ekim ayı oyunları olan Last of Us Remastered ve MLB The Show 19’un hala indirilebilir durumda olacağını da not olarak düşelim.

Başa dön tuşu