Samsung Galaxy Note 10 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Samsung Mobile tarafından yapılan duyuruya nazaran, Note 10, Note 10 Plus ve Note 10 5G modellerinin tanıtılacağı Galaxy Unpacked 2019 aktifliğinin 7 Ağustos tarihinde New York’ta gerçekleştirileceği açıklandı.

Tanıtım tarihinin duyurulduğu kısa tanıtım görüntüsünde S Pen’e ve tek bir kamera sensörüne odaklanan Samsung, tıpkı vakitte son vakitlerde yapılan sızıntılara da göndermede bulunuyor. Hatırlarsanız, geçtiğimiz hafta Samsung’un yeni Note 10 Plus modelinin manzaraları TechTalk TV tarafından servis edilmişti.

Servis edilen manzaralar ile bir arada Note 10’un dizaynını gözler önüne seren TechTalk TV, bu kısımda Note 10’un ekranın tam ortasında delikli bir kamera kurulumuna yer verileceğini belirmişti.

Note 10 Nasıl Olacak?

Son paylaşılan raporlar doğrultusunda Note 10 modelinde 6.3 inç, Plus modelinde ise 6.75 inç büyüklüğündeki bir ekrana yer verileceği tez ediliyor. Bunun yanı sıra ana kamera dizaynında da bir grup değişikliklere gidecek olan Samsung’un, bu kısımda P30 modellerinden aşina olduğumuz dikey kamera kurulumuyla karşımıza çıkacağı da konuşuluyor.

Bunlara ek olarak, yayınlanan kısa tanıtım görüntüsü ile Samsung S Pen kaleminin dizaynında da bir kadro değişikliklere gideceğini de onaylıyor. Çabucak aşağıdan bahsi geçen kısa tanıtım görüntüsünü izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu