Uragun İçin İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

Uragun, üstten kameralı görünüme sahip olan hardcore bir shooter oyunu olarak geçiyor. Taktiksel savaş tekniklerini de barındıran oyunda, oyuncular yapay zekanın yöneteceği makine ordusuna karşı uyguladıkları taktiklerle kendilerini savunacaklar.

Günümüz dünyasının büyük kentlerden esinlenerek hazırlanan kısım dizaynlarında, oyuncular New York, Londra, Berlin, Moskova, Pekin ve Varşova sokaklarında ağır silahlarla donatılmış Mech kıyafetleri ile dalgalar halinde gelen yapay zeka robotlarına karşı çaba edecekler.

Uragun, kült klasik Syndicate’in ağır atmosferini ve Crimsonland’ın dinamik oynanışını, Helldivers’ın taktiksel ögeleriyle birleştiriyor. Oyunun baş dizayncısı Jacek Wesołowski, Bulletstorm ve Hard Reset üzere başarılı oyunların gerisindeki yaratıcı isimlerden birisi.

Oyunun en bariz özelliği düşmanları; çok çeşitli karmaşık davranışlara ve koordineli taktiklere sahip katil robotlar. Bu düşmanlar evvelce belirlenmiş rastgele bir hareket ve ayarlama olmadan, dinamik bir yapıya sahip yapay zeka (AI) tarafından denetim ediliyor.

Oyun 2020’nin başında Steam üzerinden birinci olarak Erken Erişim’e açılacak. Uragun’un tam sürümü ise 2020’nin ortalarında Steam, Nintendo Switch, Xbox ve PlayStation platformları için piyasaya çıkacak.

Başa dön tuşu