Samsung’un Sevilen Modeli Galaxy S20 FE Şimdi 12 Taksitle

Samsung, hayatı kolaylaştıran teknolojik tahlillerini, ulaşılabilir bütçe dostu fiyatlarla kullanıcılara sunuyor. Galaxy S serisinin en sevilen modeli Galaxy S20 FE ve A serisinin fiyat-performans eserleri Galaxy A33 5G ve A23 hafta sonundan itibaren tüm Samsung yetkili satış noktalarında 12 ay taksitle satışa sunuluyor.

Sahip olduğu özellikler ve rekabetçi fiyatıyla teknoloji tutkunlarından büyük ilgi gören Samsung Galaxy S20 FE ile mümkün olan en kusursuz tecrübesi sunan Samsung, bu modelinde performansı üst seviyede tutuyor.

Galaxy S tecrübesini daha geniş kitlelere ulaştırmak için en sevilen özellikleri bir ortaya getirdiği Galaxy S20 Fan Edition (FE), üst segment modellerinde de kullandığı Snapdragon işlemcisi ile kullanıcılara güçlü bir performans sağlarken profesyonel seviyede kamerasının sunduğu yeni ve capcanlı renkler ile Galaxy S20 FE kullanıcıların ilgisini çekiyor.

Galaxy S20 FE, güçlü Snapdragon işlemcisinin yanı sıra Üstün Akıcı ekran kaydırma, yapay zekâ dayanaklı kamera, gelişmiş çip seti, süratli temas, uzun saatler yeten pil gücü ve artırılabilir depolama üzere özellikler de sunuyor.

Galaxy’nin özgün yapay zeka (AI) dayanaklı kamerası, geniş ve akıcı ekranının yanı sıra iki güne kadar devam edebilen pil ömrüyle yeni Galaxy A serisi yüksek güvenlik özelliklerini kullanıcılara sunuyor. 5nm işlemciyle güçlendirilen yeni Galaxy A serisinin kamerası hem gece hem de gündüz net imajlar yakalamayı sağlıyor.

5nm sekiz çekirdekli işlemciden güç alan Galaxy A33 5G çok sayıda güçlü misyonu tıpkı anda yerine getirmek üzere tasarlandı. Galaxy A33 5G FHD+ Muhteşem AMOLED ekran ile ışığın en parlak olduğu dış yerlerde bile sevdiğiniz her şeyin keyfini canlı yüksek çözünürlük ve gerçek hayattakine emsal renklerle yaşama imkanı sunuyor. Galaxy A33 5G’nin çok lensli kamera sistemi, fotoğrafları bir üst düzeye taşıyor. Görüş açısını Ultra Geniş Açılı Kamera ile genişletirken, Derinlik Kamerası ile odağı istenilen formda ayarlarken, Makro Kamera ile detaylara daha da yakınlaşmak mümkün.

Kolay bir o kadar da eksiksiz bir taşınabilir tecrübe sunan Galaxy A23 ise Ambient Edge tasarımı ve ince kavislerle kamerayla gövdeyi kesintisiz bir biçimde birleştiriyor. 50MP Ana Kamera ile hatırlamaya kıymet anları tüm detaylarıyla ölümsüzleştiren Galaxy A23 ince ve simetrik tasarımıyla siyah, beyaz ve mavi renklerinde kullanıcıyla buluşuyor.

Başa dön tuşu