TECNO, CES’te “2022-2023 Global Top Brands Award” ile Onurlandırıldı

Her yıl düzenlenen CES 2023 tüketici elektroniği fuarında 2022-2023 yılının KÜRESEL TOP BRANDS seremonisi yapıldı ve TECNO “2022-2023 KÜRESEL SMART PHONE BRANDS TOP 10” listesine dahil edilerek onurlandırıldı.

2013’ten bu yana çağdaş ve stil sahibi bir marka oluşturmak ismine teknoloji inovasyonunda ve dizaynda harikalığı hedefleyen ve bu doğrultuda daima ivme kazanan stratejisiyle TECNO, 70’in üzerinde pazarda faaliyet gösteren yenilikçi bir global marka olarak kendi kıssasını yazmaya devam ediyor. Bu ödül de TECNO’nun global rekabet gücünün bir öteki ikna edici delili olarak karşımızda duruyor.

CES bünyesinde Asia Digital Group ve European Digital Group tarafından düzenlenen ve TWICE ve International Veri Corporation (IDC) tarafından desteklenen yıllık KÜRESEL TOP BRANDS mükafatları, global tüketici elektroniği markalarını tüketiciler için geliştirdikleri öncü yenilikler için onurlandırmayı ve sanayinin gelişimini desteklemeyi amaçlıyor.

Asia Digital Group Başkanı Dongfang Zhu“TECNO’nun bu yıl ulaştığı muvaffakiyetler bizi etkiledi. TECNO, global pazarlarda uzun vadeli bir prestij kazanmış ve kendisini gelişmekte olan pazarlar için teknolojik yeniliklere adamış bir marka. TECNO, inovasyonlar yapmaya en ön saflarda devam ediyor ve tepedeki tüketici elektroniği markalarında aradığımız bu ruhu gerçek manada somutlaştırıyor.” yorumunu yaptı.

Bu yılki KÜRESEL TOP AWARDS, aday olan iştirakçi markaları sanayi popülerliği, global stratejik nizam, memleketler arası pazardaki tesiri ve eser inovasyonu olmak üzere dört farklı boyutta kıymetlendiriyor. Bu itibarlı global mükafatı kazanmak ve TOP 10 Küresel Smart Phone Brands listesinde yer almak da TECNO’nun bu alanlardaki atılımlarını güçlü formda onaylıyor.

Ülkemizdeki yatırımlarını günden güne artıran, birbirinden yenilikçi eserleriyle ve en son teknolojik gelişimler ve tasarım trendlerini takip eden stratejisiyle TECNO, durmaksızın ilerleyerek kullanıcılarına devrimsel bir tecrübe sunmayı hedefliyor. Daima yeniliği hedefleyen anlayışı ile de dijital yaşama bağlığını günden güne artıran genç kuşak tüketiciler tarafından da tercih edilmeye devam ediyor.


TECNO 2022-2023 Küresel Top Brands Award

TECNO Genel Müdürü Jack Guo, “CES 2023’te kazandığımız itibarlı KÜRESEL TOP AWARDS mükafatını büyük bir tevazu ve heyecanla karşılıyoruz. Bu, seçkin bir marka yaratma ve TECNO’yu global tüketiciler için en yeterli seçim haline getirme konusundaki daima gayretlerimizin harika bir takdiridir. Bu bedelli takdir ve gelişmekte olan pazarlar ile tüketicilere olan istikrarlı taahhüdümüzle, teknoloji ve tasarım ortasında yeni sonlar zorlayarak inovasyon stratejimizi daha da ileriye taşımaya devam edecek ve tüketicilerimizin dijital ilişkili ve ileriye dönük hoş bir hayat inşa etmelerini sağlayacağız” diye konuştu.

Yenilikçi ve giderek büyüyen bir teknoloji markası olarak TECNO, yüzü yeniliklere dönük müşterileri için birinci sınıf akıllı aygıtlar sağlamak ismine teknolojik inovasyonları ve tarz sahibi dizaynlarıyla yeni standartlar belirliyor.

2022 yılında TECNO, “stüdyo kalitesinde” portre fotoğrafı tecrübesi yaşatabilmek için, profesyonel kamera performansında bir geri çekilebilir portre lensine sahip dünyanın birinci akıllı telefonu PHANTOM X2 Pro, okyanus plastiklerinden geri dönüştürülmüş materyaller kullanılarak yapılmış bir art kapağa sahip PHANTOM X2 Pro 5G Eco-Friendly Special Edition ve telefonun güneş ışığında renk değiştirmesini sağlamak için “Sunlight Drawing” teknolojisini kullanan dünyanın birinci akıllı telefonu CAMON 19 Pro Mondrian Edition da dahil olmak üzere teknoloji yeniliklerinde birçok büyük sıçrama yaptı ve ortalarında iF Design Award, MUSE Design Awards ve A’ Design Award’un da ortalarında olduğu pek çok ödül kazandı.

Başa dön tuşu