Teknolojik Ürünleri Satın Almadan Deneyin: Kiralarsın Nedir?

Teknolojik bir ürünü alıp almamak konusunda kararsızsanız, Kiralarsın ile ürünlere geçici olarak ulaşabilir, bir haftalığına cihazları deneyebilirsiniz.

Günümüzde pek çok teknolojik cihaz yüksek fiyatlara sahipken iade hakkının kaldırılmasıyla ürün satın alıp memnun kalınmaması durumunda da artık yapabilecek bir şeyimiz kalmadı. Fakat bu tür durumlarda yüksek fiyat etiketine sahip ürünleri aldıktan sonra pişman olmamak için artık teknolojik ürün kiralama hizmetleri hayatımıza girdi.

Bu platformların önde gelenlerinden Kiralarsın, sunduğu esnek model ile birçok fırsata ev sahipliği yapıyor. Kiralanan ürünün kiralama süresi sonradan uzatılabiliyor, kiralama sonlandırılabiliyor veya kiralanan cihaz 2. el değerinden satın alınabiliyor.

Kiralarsın ile neler kiralanabilir?

kiralarsın

Kiralarsın’dan sık sık duyduğunuz Xbox, Playstation 5, Oculus VR gözlük, kamera, yürüyüş bandı, oyuncu direksiyonu gibi ürünlerinin yanı sıra, temizlik robotu, dikey süpürge, ana kucağı, biberon ısıtıcı veya scooter gibi satın amadan önce bir süre kiralayarak denemek isteyebileceğiniz pek çok cihaza 1 haftalık, 1 aylık veya 3 aylık kiralama süreleriyle erişilebiliyor.

Kiralarsın güvenli mi?

kiralarsın

Dört kurucu ortak tarafından kurulan Krialarsın, 2021 yılından bu yana teknoloji şirketi olarak faaliyet gösteriyor ve 2022’nin ocak ayından bu yana aktif şekilde kiralama hizmeti sunuyor. Şirket, kiralama işlemlerinde güvence sunuyor.

Binlerce müşteriye erişmeyi başaran Kiralarsın, kiralama süresince cihazlarda yaşanabilecek kullanıcı kaynaklı hasarlar için %80 hasar güvencesi sunuyor. Dileyen kullanıcılar, ‘Tamamlarsın’ ek hasar güvencesi ile bu oranı %100’e çıkarabiliyor.

Kiralarsın, QNB Finansbank’ın alt yapısıyla online ödeme sunuyor.

Cihazlar nasıl teslim ediliyor?

kiralarsın

Cihazlar, sıfır veya sıfıra çok yakın bir deneyim sözüyle kullanıcılara teslim ediliyor. Kiraladığı cihazı satın almak isteyen kullanıcılar için ise cihazın kalan garanti süresi ve kullanım süresine göre 2. el fiyat sunuluyor. Böylelikle merak ettiği teknolojik ürünleri deneyerek satın almak isteyen kullanıcılar, evlerinde cihazları denemiş hem de uygun fiyatlara erişebilmiş oluyorlar. 

Hizmet, şimdilik Ankara, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Düzce, Edirne, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Sakarya, Tekirdağ ve Yalova illerinde kullanılabiliyor.

Cihazlar, bu 18 ilde adresinize kadar teslim ediliyor. İstanbul içinde ise cihazın iade gününde tekrar adresinize gelinerek cihaz alınıyor. Diğer şehirlerde ise cihazlar, ücretsiz iade koduyla kargo şubesine teslim edilerek Kiralarsın’a gönderiliyor. 

Webtekno takipçilerine özel 2023 yılı boyunca %10 indirim fırsatı!

Takipçilerimiz “WEBTEKNO10” indirim koduyla Kiralarsın.com üzerinden %10 indirimli ürün kiralama şansına sahip. Kampanya, 2023 yılı boyunca sürecek!

Başa dön tuşu