The Mandalorian 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Din Djarin nam-ı başka The Mandalorian ve Grogu yeni maceralara atılıyor. The Mandalorian 3. dönem fragmanı bizleri çok daha hareketli bir dönemin beklediğinin habercisi.

En son fragmanda, kahramanımız ve Grogu’nun, Djarin’in “günahlarını” telafi etmeyi umduğu, yani miğferini çıkarıp yüzünü gösterdiği için Mandalore’a seyahat yaptığını görüyoruz. Görünen bir öbür tanıdık karakter, Greef Karga rolündeki Carl Weathers ve Salacious Crumb tipinin bir üyesi olan Kowakian maymun-kertenkelenin ağaçta kısa bir çekimi var. Dizinin resmi fragmanı, Mando’nun eski müttefiklerle yollarının kesiştiğinden ve yeni düşmanlar edindiğinden bahsediyor. Hayranları heyecanlandırması mümkün olan şey, Grogu’nun görünüşte daha güçlü hale gelmesi ve Güç’le olan irtibatını daha düzgün denetim edebilmesi. Işın kılıçlarını kullanan Jedi’lar gömek de heyecanı daha da artırıyor.

The Mandalorian 2. döneminin prömiyeri, 2 milyon hanede izlediğinde Disney+ için izlenme rekorları kırdı. 3. Dönem da misal bir muvaffakiyet gösterebilir.

The Mandalorian 3. Dönem, 1 Mart tarihinde Disney+ platformunda izleyici ile buluşacak.

Başa dön tuşu