WoW’un Rise of Azshara Eklentisi Oyunculara Açıldı

Genişleme paketinin ikinci büyük içerik güncellemesi olan Rise of Azshara sırasında Alliance ve Horde, ortalarındaki yırtıcı savaştan bile daha büyük bir tehdit olan Queen of the Tides’a (Dalgaların Kraliçesi) karşı savaşmak zorunda kalacak. Rise of Azshara, oyuncuları büyük ganimetlerle dolu yesyeni yerlere götürecek iki yeni bölgeyi oyuna getiriyor: Naga’ların batmış kenti Nazjatar ve mechanical gnome’ların meskeni, gizemli Mechagon. Ayrıyeten yeni 8 boss’luk raid Azshara’s Eternal Palace (Azshara’nın Sonsuzluk Sarayı), Mythic mega-zindan Operation: Mechagon, Essences sistemi ve çok daha fazlası oyunculara sunuluyor.

Denizler yarılarak naga’ların batmış başşehrini ve Kraliçe Azshara’nın tahtını gözler önüne seriyor. Oyuncuların Nazjatar’ı keşfederken naga hakimiyetine başkaldıran Unshackled yahut Ankoan halklarından biriyle güçlerinizi birleştirmesi; hatta NPC müttefiklerinizle birlikte maceraya atılması mümkün.

Mechagon kenti ve etrafındaki hurdalık toprakları tehdit altında. Sürgün edilmiş Prens Erazim ve Rustbolt Resistance’la bir ortaya gelerek teçhizat ve hazine bulmak için bölgeyi araştırabileceksiniz. Akabinde oyuncular Karazhan üslubundaki yeni “mega-zindan” Operation: Mechagon’da mecnun bir hükümdarı tahtından indirecekler.

Oyuncular 8 boss’luk raid’de Nazjatar’ın en kudretli savunucularını ve en müthiş yaratıklarla kozlarını paylaşacaklar. En sonundaysa müthiş Queen Beneath the Tides’a (Dalgaların Altındaki Kraliçe) karşı gelinecek.

Başa dön tuşu