Xbox İçin Asus ROG Raikiri Pro Duyuruldu

Asus, CES 2023 aktifliği sırasında ROG Raikiri Pro isimli yeni bir Xbox oyun kumandası duyurdu. Asus ROG Raikiri Pro, metin yahut animasyonlu duvar kağıtlarını görüntülemek, profilleri değiştirmek yahut pil, mikrofon ve Bluetooth eşleştirme durumunu denetim etmek için kullanılabilen Xbox düğmesinin üzerinde yerleşik bir 1.3 inç OLED ekrana sahip olmasıyla öne çıkıyor.

Raikiri Pro’nun denetim aygıtının üstünde istediğiniz vakit profiller ortasında geçiş yapmanızı sağlayan iki küçük düğmesi mevcut. Ek olarak tetik kilitleri, dört programlanabilir art düğme ve dairesel bir D-pad de tekrar kumanda üzerinde yer alıyor. Düğmeleri yine eşleştirmek ve oyun çubuğu hassasiyetini, tetikleme modlarını ve meyyit bölgeleri ayarlamak için Armory Crate PC uygulaması da oyuncuların buyruğunda.

Raikiri Pro; USB-C, düşük gecikmeli 2,4 GHz RF modu ve Bluetooth ile üç modlu irtibat özelliğine sahip. Öte yandan Asus, aygıtın sadece kablolu USB-C aracılığıyla Xbox Series X ve S konsollarında kullanılabileceğini belirtiyor. Raikiri Pro’nun öteki özellikleri ortasında dahili ESS DAC ses sistemi, 3,5 mm kulaklık girişi ve sessize alma düğmesi bulunuyor.

Cihazın fiyatı şimdi belgisiz olsa da çıkışı 2023’ün ikinci çeyreği olarak açıklandı.

Başa dön tuşu