Alienware’den 500Hz Oyun Monitörü: Alienware AW2524H

Dell çatısı altındaki Alienware birinci 500Hz oyun monitörünü tanıttı. 24,5 inç 500Hz oyun monitörü Alienware AW2524H, Full HD ekrana ve 500Hz’e sürat aşırtabilen 480Hz doğal yenileme suratına sahip.

Monitör bir IPS panele sahip ve NVIDIA G-Sync uyumlu olarak işaretlenmiş. Bu nedenle, desteklenen bir ekran kartınız varsa problemsiz, yırtılmasız bir oyun sağlanmış oluyor. Ayrıyeten monitör yüzde 99 sRGB renk kapsamına ve daha geniş görüş açılarında yanlışsız renkler ve canlı görseller sağlamaya yardımcı olan VESA DisplayHDR 400’e sahip. Alienware, TUV sertifikalı ComfortView Plus özelliğinin mavi ışığı azaltırken gerçeğe yakın renklerin görüntülenmesine yardımcı olacağını da belirtmiş.

Monitörde 0,5 ms’lik bir GtG karşılık müddeti mevcut. Bu, ultra düşük gecikme sunarken bulanıklığı ve gölgelenmeyi en aza indirmeye yardımcı oluyor. Monitör standart olarak NVIDIA’nın Reflex Analyzer’ı ile birlikte geliyor. Bu sayede sistem gecikme sürenizi ve PC performansınızı daha âlâ anlamanıza yardımcı olunuyor.

Monitör, masanızda asgarî yer kaplayacak ve farenizi ve klavyenizi istediğiniz üzere konumlandırmanız için size daha fazla alan bırakacak formda tasarlanmış altıgen bir tabana sahip. Yerleşik geri çekilebilir kulaklık askısı öbür bir kullanışlı özellik ve monitör büsbütün özelleştirilebilir AlienFX arttan aydınlatma sunuyor.

Şirketin 500 Hz oyun monitörü için şimdi fiyat açıklaması yapmadığını da belirtelim.

Başa dön tuşu