AOC 27G2 144 Hz 1 Ms Oyuncu Monitörüne İlk Bakış

Şu an görmekte olduğunuz AOC’nin 27 inç ekran boyutuna sahip Full HD çözünürlüklü modeli. 27 İnç gün geçtikçe model sayısı olarak genişleyen, yurtdışında talebi artan bir kategori.

3 kenar çerçevesi de ince tutulan monitörde kırmızı & siyah bir tema hakim. Ayrıyeten standında kablo geçit kanalı var ve yükseklik ile eğim ayarına müsaade veriyor.

Freesync takviyesi, 144Hz’e kadar ekran tazeleme suratı ve 1 ms panelin öne çıkan özellikleri ortasında. IPS tip bir panel olduğunu düşünürsek 1 ms gecikme müddeti, MPRT değil de GTG kıymeti ise bilhassa etkileyici. 178 derece dikey ve yatay izleme açıları da göz önünde tutulduğunda bu panel tipinin kimi avantajları var.

Monitörün gerisine baktığımızda manzara girişleri ortasında bir Display Port sürüm 1.2 ve 2 HDMI sürüm 1.4 görüyoruz. USB 3.0 hub özelliği de bulunan monitöre kablosuz klavye fare alıcısı, flaş bellek üzere aygıtlarınızı kolay kolay bağlayabiliyorsunuz. Ek olarak dahili güç kaynağı kullanıldığı için adaptörlerle uğraşmadan bir güç kablosuyla çalıştırabiliyorsunuz.

Başa dön tuşu