Apple Watch Series 9 Yerine Apple Watch X Gelebilir

Apple, iPhone’un onuncu yıl dönümünü kutlamak için 2017 yılında iPhone X akıllı telefonunu piyasaya sürmüştü. Artık ise şirketin bu yıl Apple Watch Series 9 yerine Apple Watch X akıllı saati ile kullanıcıların karşısına çıkabileceği argüman ediliyor.

iPhoneSoft‘un haberine nazaran, Apple potansiyel olarak Apple Watch 9’u atlayıp Apple Watch X’i piyasaya sürecek. Şirketin iPhone 9’u 2017’de piyasaya sürmesi gerekiyordu lakin bunun yerine akıllı telefonun onuncu yılını kutlamayı uygun görmüştü. Şirketin Apple Watch için de benzeri bir strateji ortaya koyması bekleniyor. Ek olarak, Apple Watch X’in watchOS 10 ile piyasaya sürüleceğini öne sürülmüş. Tasarım açısından ise pek fazla değişiklik beklenmiyor.

Apple, geçen yıl standart Apple Watch Series 8 ile birlikte yeni Apple Watch Ultra‘yı piyasaya sürdü. Ultra, profesyonel atletler ve antrenörler için yapılmış sağlam bir dizayna sahip. Standart modeller ise Apple Watch Series 8 ile birebir dizaynla geldi fakat çok sayıda dahili yükseltme içerdi.

Başa dön tuşu