Red Dead Redemption 2 PC Sürümü Yeniden Ortaya Çıktı

Daha evvelce de birçok defa gündeme gelen Red Dead Redemption 2 PC sürümü şimdi de Social Club’ın internet sitesinde keşfedilen kod ile yine ortaya çıktı.

JakoMako 51 isimli bir Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan gönderide, merakla beklenen oyunun PC sürümünün geliştirilmeye devam ettiğini görmekteyiz. Bu kısımda Twitter kullanıcısı Social Club’ın kaynak kodlarında RDR2_PC_Accomplishments ifadesine rastladığını belirtiyor.

Bu husus ile ilgili yayınlanan raporlarda kaynak kodlarında keşfedilen ”PC” ibaresinin Player Character yahut gibisi sözlerin kısaltması olabileceği de varsayım ediliyor. Ancak, JakoMako 51 tarafından keşfedilen kaynak kodlarında ”RDR2_PS4_Trophies” sözünün de geçmesi RDR2_PC_Accomplishments‘ta bulunan PC ibaresinin ”Personal Computer” sözünün kısaltması olabilme mümkünlüğünü artırıyor.

Şimdilik oyunun PC versiyonun çıkış tarihi ile ilgili Rockstar Games cephesinden resmi bir açıklama gelmedi. Lakin, Rockstar’a yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda, merakla beklenen oyunun 2020‘nin son çeyreğinde veya 2021‘in birinci çeyreğinde piyasaya sunulması bekleniyor.

Başa dön tuşu