Nintendo Switch Lite Çıktı

Nintendo Switch Özellikleri: Mart 2017’de piyasaya sürülen oyun konsolu Nintendo Switch, üç farklı oyun modu sunuyor: konsolu bir Nintendo Switch yuvasına yerleştirerek TV modunda oynamak, Joy-Con kumandalarını paylaşarak masaüstü modunda oynamak ve avuç içi modunda oynamak.

Nintendo Switch Lite Özellikleri: Avuç içi modda Nintendo Switch oyunlarını oynamak için özel olarak tasarlanmış entegre denetimlere sahip hafif bir aygıt olan Nintendo Switch Lite, üç farklı renkte mevcut: sarı, gri ve turkuaz. Nintendo Switch Lite entegre denetimlere sahiptir ve Nintendo Switch’ten daha küçük. Kickstand’a sahip değil ve özel bir el oyun aygıtı olarak TV’ye görüntü çıkışını desteklemez.

Nintendo Switch Lite, el modunda oynanabilecek tüm Nintendo Switch yazılımını takviyeler. Dışarıda oynamak için pek çok fırsatı olan beşerler ve esasen amiral gemisi Nintendo Switch konsoluna sahip olan arkadaşlarınız yahut ailenizle çevrimiçi yahut mahallî kablosuz çok oyunculu oynamak isteyenler için ülküdür.

Ayrıca bugün çıkan The Legend of Zelda: Links Awakening aileye katılan yeni oyuncu oluyor. Link’in özgün Game Uzunluk sürümünün yine düzenlenmesinde oyuncular, garip ve renkli sakinlerin yaşadığı gizemli Koholint adasında karaya çıkacaklar. Link, meskene dönüş yolunu bulmak için düşmanlarla savaşmalı, sayısız zindanları ele geçirmeli, adanın zımnî sırlarını açığa çıkarmalı, büyülü müzik aletleri toplamalı ve uyuşuk Rüzgar Balıklarını uyandırmalı.

Bulmaca seven Nintendo Switch sahipleri, süratli tempolu TETRIS 99 ve bugün başlayan Nintendo Switch Online’a 12 aylık üyelik içeren yeni bir paket de alabilirler. Bağımsız 12 aylık üyelik, oyunculara, TETRIS 99 ve yayımlanan DLC içeriğinin yanı sıra, Nintendo Switch Online’ın tüm özelliklerinden yararlanmaları için bir yıl veriyor.

Başa dön tuşu