Battlefield 5’in Yeni İçeriği Detaylandırıldı

Battlefield çoklu oyuncu kısımları 27 Haziran’da DICE’ın Chapter 4: Defying the Odds’un sunacağı 4 yeni haritayla kızışacak. Bu eklenti ile 64-oyunculu 2 büyük haritalı yeni bir içeriğe adım atılacak.

Tüm E3 2019 haberlerine bu irtibattan ulaşabilirsiniz.

İlk olarak klasik multiplayer aksiyonu, uzun uzaklık odaklı, araç tabanlı grup oyununu içeren ve her savaş alanında çarpışmaya uygun içerikli Chapter 4: Al Sundan haritası sizlerle olacak. Bu harita; devasa Kuzey Afrika Çölü’nde geçen tek oyunculu Under No Flag haritasından esinlenilerek yapılmış. Chapter 3: Trial by Fire içerisindeki Mercury haritası ve Battle of Greece çıktıktan sonra The Marita haritası Temmuz’da gelecek.

Oyun, iki Yunan haritasından ikincisini sunmuş olacak. Piyade savaşı odaklı Marita, müttefik kuvvetlerin Axis ordusunu durdurmaları için oyuncuları; ırmağa bakan, arnavut kaldırımlı yollarıyla dikkat çeken bir dağa götürüyor.

Ekim’de; Chapter 4 ve 5 ortasında Operation Underground oyuncularla buluşacak. Battlefield 3 haritası Operation Métro’dan esinlenilen bu kısım ile; kent sokakları, avlular, plaza alanı, servis tünelleri, tren platformları ve daha fazlası üzere çeşitli oyun alanlarında sert bir adam adama uğraş ile sizleri bekliyor olacak.

Başa dön tuşu