Mafia ve Mafia 2 Geri mi Dönüyor?

Unutulmaz oyunlardan olan Mafia ve Mafia 2 yenilenmiş sürümleri ile bir defa daha oyuncular ile buluşabilir. Take-Two Interactive tarafından yayınlanan suç temalı oyun serisi için Ağustos ayında yapılan ticari marka başvuruları, klasiklerin geri dönebilme ihtimalini gösteriyor.

2002 ve 2011 yılında çıkan oyunlar için Take-Two, 2 Ağustos tarihinde bir kere daha müracaat yapmayı ihmal etmemiş. Ticari markaların her 10 yılda bir yenilenmesi gerekiyor lakin buradaki durumun büsbütün farklı olduğu ortada. Üçüncü müracaat da tekrar birinci oyun olan Mafia için. Bunda ise oyunun stilize edilmiş logosu kullanılmamış.

Mafia 3, oyun serisini kolay ve tekrarlayan misyonlarla sıkıcı bir açık dünya yapısına büründürmüştü. Birinci iki oyunun muvaffakiyetinden sonra üçüncü oyun bu manada pek de beğenilmemişti. Hasılı, evvelki oyunların yenilenmiş grafikler ve kusurlarından arındırılmış halde bir kere daha çıkış yapmasına hayır demeyecek bir kesim bulunuyor. Bakalım Take-Two hakikaten beklendiği üzere bir atılım gerçekleştirecek mi?

Başa dön tuşu