Dauntless İçin Ekipman Kombinasyonu Kaydetme Sistemi Geliyor

Dauntless, tıpkı Monster Hunter üzere bir avcılık oyunu. Yaratık avlıyor, onlardan zırh ve silah kesimi düşürüyor, en nihayetinde daha sonraki avlarda kullanmak üzere o kesimlerden daha güçlü zırh ve silahlar yapıyorsunuz.

Karşılaştığınız yaratıkların güçlü yahut zayıf olduğu alanlar duruma nazaran farklılık gösteriyor. O yüzden her yaratık için farklı zırh ve silah kombinasyonları kullanmak gerekiyor. Mesela ateş arketipindeki yaratıklara buz arketipindeki silahlar ile saldırmak, onlara daha fazla hasar vermenize yol açıyor.

Her çatışmadan evvel bu silah ve zırh kombinasyonunu değiştirmek büyük vakit alıyordu. O yüzden Phoenix Labs, oyuna ekipman kombinasyonu kaydetme sistemi eklemeyi planlıyor. Güncelleme Eylül 2019’un başlarında oyuna eklenecek. Böylece Dauntless oyuncuları daha evvelden kaydetmiş oldukları kombinasyonlar ortasında tek tıkla geçiş yapabilecek.

Her oyuncuya başlangıç olarak 1 kombinasyon alanı verilecek. Oyunda düzey atlayarak bu sayıyı 6’ya kadar çıkarmak mümkün. Daha fazlası için oyun için mikro ödeme ünitesi olan platinum ile fazladan 3 alan daha satın alınabilecek. Her alan 1000 platinum olacak.

Bir de not düşelim; oyunun Hunt Pass ismindeki aylık olarak yenilenen ödül kazanma sistemi için yeni dönem 22 Ağustos’ta başladı. Yeni dönemin ismi Zephyr Strike. Yeni kozmetik eserleri elde edebilmek için oyuncuların yaklaşık bir ay üzere bir müddeti var. Neon renklerine sahip fütüristik silah ve zırhlardan hoşlanıyorsanız, bu dönemi kaçırmak istemeyebilirsiniz.

Başa dön tuşu