GTX 1660 SUPER destekli NVIDIA GeForce 441.08 WHQL Game Ready Sürücüleri Çıktı

NVIDIA, GeForce GTX 1660 SUPER ve GTX 1650 SUPER ekran kartları ile birlikte NVIDIA GeForce 441.08 WHQL Game Ready şoförlerini de kullanıcılara sundu. Yeni şoförler varsayım edeceğiniz üzere GTX 1660 MUHTEŞEM için de dayanağı beraberinde getiriyor. GTX 1650 SUPER’in 22 Kasım tarihinde çıkacağını da hatırlatalım. Yani bu kart için dayanak aslen yeni gelecek şoförde yer alacak.

Güncel NVIDIA sürücüleri yeni özellikler de sunuyor. Örneğin; ReShade filtreleri artık GeForce Experience uygulaması ile destekleniyor. Böylelikle FreeStyle ve Ansel destekleyen rastgele bir oyunda ReShade’den gelen filtreleri uygulamak da mümkün hale geliyor. Hatta NVIDIA bir koleksiyon sunmayı da ihmal etmemiş. Ek olarak, bu filtreleri nasıl içeri aktarabileceğinize ve destekleyen oyunlara dair GitHub üzerinde de bir sayfa oluşturulmuş. Yeni sertleştirme filtresi de NVIDIA Denetim Panel’deki yerini almış durumda. Şu an için DirectX 9, 10, 11 ve 12 için takviye sunulurken Vulkan ve OpenGL dayanağı daha sonra gelecek.

G-Sync uyumluluk listesine ise 7 monitör daha ekleniyor. Bunlar ise; Acer CG437K P, Acer VG272U P, Acer VG272X, AOC 27G2G4, ASUS XG279Q, Dell AW2720HF ve Lenovo Y27Q-20. Desteklenen kartlar için uzun vakittir beklenilen HDMI 2.1 üzerinden değişken tazeleme oranı desteği de bu sürüm ile kullanıcılara sunuldu. Her vakit olduğu üzere çeşitli hata düzeltmeleri de bu sürümde mevcut.

Yeni NVIDIA şoförlerini GeForce Experince uygulaması üzerinden çabucak indirip yükleyebilirsiniz. Ayrıyeten, buraya tıklayarak da yeniden size uygun şoförleri edinmeniz mümkün.

Başa dön tuşu