HyperX Cloud Mix Oyuncu Kulaklığı Satışa Sunuldu

Cloud Mix, HyperX’in Çift Odacık Teknolojisi ve 40 mm şoförleri sayesinde canlı ve gerçek sesler sunuyor. Hi-Res Audio sertifikalı HyperX Cloud Mix, 40.000 MHz’e kadar tarifli ses ihtiyaçlarını karşılıyor.

Kablo kontağıyla kullanıldığında 10 Hz – 40 kHz ortasında değişen frekanslarda varlıklı Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesi sunan HyperX Cloud Mix, kablosuz modda ise 20 saate kadar kullanım imkanı sunuyor. HyperX’in özel tasarımı olan 40 mm Çift Odalı Şoförleriyle tasarlanan kulaklık distorsiyonu azaltmak ve daha net bir ses kalitesi sunmak için kolay, orta ve yüksek ses tonlarını ayırıyor.

Sağlam alüminyum kasasıyla HyperX Cloud Mix, hem oyun dünyasının hem de dışarıdaki hayatın risklerine karşı sağlam olacak biçimde tasarlandı. Saatlerce süren oyun maratonlarında yumuşak hafızalı kulak yastıkları ile HyperX konforu bu eserde de ön plana çıkıyor.

Esnek, çıkarılabilir bir boom mikrofon ve Bluetooth kulaklık kullanımı için yerleşik bir mikrofon içeren HyperX Cloud Mix, PC ve konsol için kablo üzeri ses denetimlerine; kablosuz mod için de kolay kullanımlı yerleşik denetimlere sahip. Cloud Mix kulaklık, Türkiye’de 1.499 TL dolaylarında satışa sunuluyor.

Başa dön tuşu