iOS İçin Adobe Fresco Çıktı

Adobe tarafından Project Gemini ismi altında geliştirilen iPad uygulaması sonunda yayınlandı. Dijital boyama ve çizim uygulaması Adobe Fresco, iPad ile dijital sanat çalışmaları gerçekleştirmek isteyenler için kıymetli bir alternatif olacak.

Fresco ile boya türleri, binlerce fırça, efekt ve kanvas materyali üzere eşsiz özellikler sunuluyor. Apple Pencil desteği de sunan yeni Canlı Fırçalar özelliği ise sulu boya ve yağlı boyaları taklit ederek, 3 boyutlu efektlerle birlikte fevkalâde gerçekçilik sunabiliyor. Uygulama ayrıyeten, Photoshop katman karıştırma modları ile de uyumlu. Kıymetli bir ayrıntı ise Fresco ile yaratılan çalışmaların Adobe Illustrator ile açılıp düzenlenebilmesi.

iOS 12.4 ve üstü destekleyen uygulama; iPad Pro (tüm modeller), iPad Air (3. nesil), iPad (5. ve 6. nesil) ve iPad küçük (5. nesil) ile kullanılabiliyor.

Ücretsiz olarak indirilebilen uygulama hudutlu sayıda profesyonel araç ve özellik ile geliyor. Creative Cloud aboneleri ise öbür rastgele bir fiyat ödemeden tüm araçlara erişebiliyor. Abone olmayanlar ise 6 ay fiyatsız kullanım ile tam sürüme aylık 9.99 dolar karşılığında sahip olabiliyor.

Uygulamayı App Store üzerinden indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Başa dön tuşu