OnePlus Buds 2 Pro Tanıtıldı

OnePlus 11 ile birlikte OnePlus Buds 2 Pro kablosuz kulaklıklar da görücüye çıktı. OnePlus Buds 2 Pro, telefona benzeri bir renk şemasına sahip ve evvelki jenerasyona nazaran yükseltmeler sunuyor.

Kulaklıklar, Dynaudio ayarı denen ve daha güzel bir dinleme tecrübesi sunacağını sav ettiği teknoloji ile birlikte geliyor. Kulaklıklarda genel olarak daha uygun ses vermesi gereken 11 mm’lik bir woofer ve 6 mm’lik bir tweeter da var. Şirket bu şoförleri “MelodyBoost” olarak isimlendiriyor ve güçlü bir bas sağlayacaklarını tez ediyor. Daha kolay bir deyişle, bir modüldeki tüm frekansların keyfini, biri başkasını bastırmadan çıkarabilmeniz sağlanıyor

Buds 2 Pro’nun tasarımı değişmeden kalıyor. OnePlus, her subwoofer kubbesi için bir kristal polimer diyafram kullanmaya karar vermiş ve ayrıyeten başka bir kubbe ve kenar tasarımı var. Şirkete nazaran bunun nedeni, ses performansının bilhassa alt ve orta tarafta daha yeterli olacak olması.

Son olarak Buds 2 Pro, daha âlâ bir düşük frekans karşılığı için woofer içinde bir silikon kenara sahip. Kulaklıklarda sesi daha da fazla ayarlamak için standart ekolayzır setiniz bulunur.

Yeni kulaklıklar yeşil ve siyah renklerde satışa sunulacak. Fiyatlandırma ve çıkış tarihi ise hala belirli değil.

Başa dön tuşu